Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem Orbán Viktorba?

Figyelt kérdés
Nincs nála sok esélyem, ő sikeres karriert befutott ember én meg szinte senki vagyok hozzá képest. Számomra vonzó ha egy férfi tudja, hogy mit akar és eléri azt. Ő csak nyer és nyer. Tavaly 2/3 ot ért el, az Ep-n meg 52% ot. Sikeres a munkájában és ez nagyon vonz engem. Hogy szeressek ki belőle? Elvégre nincs nála sok esélyem.

2019. aug. 1. 17:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Irkald mindenhova O1G és várd a reakcióját. Főleg a parlament felé.
2019. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

LOL


Menj el a parlament elé, hátha talizol vele.

2019. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép folog lehet a meleg szerelem, mégha ő egy sikeres üzletember skkor is! :D
2019. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Számomra férfias tulajdonság ha valaki sikeres ezért szeretem Orbán Viktort. Én is hasonlóan nagy tetteket akarok véghez vinni mint ő. Olyan vonzó férfi, olyan szépen beszél, jól szónokol és imádják az emberek.
2019. aug. 1. 17:27
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Én vagyok az, írj privatban :)
2019. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Érzem, hogy troll a kérdés, belül mégis az egyik felem röhög, hogy ilyen lehet, a másik pedig sír, hogy tényleg ennyi marha van aki benyeli a propagandát... Régebben még Sztálinra, Rákosira, Kádárra, esetleg Hitlerre írtad volna ezeket, ha van ilyen blog... Szerintem inkább más sikeresebb pasikat keress, vannak még politikusok szép számmal a világban, akik nagyobb népszerűségnek örvendenek... :)
2019. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Mit tegyél? Szexelj vele!
2019. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem szerethettél bele, mert nem is ismered, nem is beszéltél vele még sosem, csak ábrándozol róla. Amúgy is családos emver ő.
2019. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. Karrierista nő vagyok. Számomra a cél egy nagyon komoly munka megszerzése. Férfias tulajdonság a sikeresség. Orbán Viktor jó iskolában tanult és miniszerelnök is lett. Rá szoktam maszturbálni.
2019. aug. 1. 17:41
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
menj orvoshoz
2019. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!