Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azért szakítok, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért szakítok, mert beleszerettem a férfiba, és érzelmileg kiszolgáltatottnak érzem magam, irányításmániás vagyok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem akarsz elköteleződni.
2018. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beteg vagy, és ez most nem csak egy kósza szófordulat...

Vagy minimum érzelmi intelligenciában alacsonyan állsz.

Az ugye megvan, hogy egy normális kapcsolat nem a kiszolgáltatottságról szól?

2018. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami súlyos lelki defekted van. Normális ember keresi a szerelmet és menekül előle.

Egy jó kapcsolat alapja a szerelem.

2018. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretem, és az a baj, hogy nem érzem normálisnak, hogy mindig rá gondolok, és ebbe beleőrülök. Ő nagyon szófukar és hűvös természet. Tudom, hogy szeret, de mindig vannak kételyeim, és ebbe bolondulok bele. Elég nehéz természet vagyok, és mi van, ha kiszeret belőlem emiatt? Nem szeretném azt megvárni, mert addigra nagyon fájni fog.
2018. dec. 5. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt érd utól,akit nem tudsz elfelejteni,nem azt,akit csak mellékpasinak érzel..
2018. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!