Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dögös, bomba csajok van hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dögös, bomba csajok van hogy szánalomból vagy csak poénból lefekszetek nálatok jóval gyengébb kaliberű sráccal?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy a jó csajok ribik és mindenkivel össze fekszenek és arra se hogy a kérdésre most valaki velem akarna lefeküdni . Csak hogy alkalmi kapcsolatnál vagy mondjuk buliba amikor csak szexet akartok...

2019. aug. 1. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
nem
2019. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd meg kérlek a "nálam gyengébb kaliber" nálad mit jelent.
2019. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mindig magamhoz méltóval fekszek le.
2019. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ilyen. Szánalomból nem tudnék senkivel sem szexelni
2019. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
XD. Dögös gyk csajok. Te, az itteni csajok 99%gondolja magát topmodellnek, aztán közben a férfiak lekoptatjak oket:D
2019. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Volt mar ilyen igen
2019. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Princess Of The Moon.Nem érzed gaznak, hogy nőnek adod ki magad? :D
2019. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
99%-ban nem. Ne arra az 1%-ra spendírozz. A nőknek nem csak a külső számít, kompenzáld mással a vélt, vagy valós külsőségeket, stílus, odafigyelés, kedvesség, határozottság, magabiztosság. Utóbbiaknak több sármja van mint 20 kg bicepsznek, vagy a legnagyobb aranyfuxnak.
2019. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, hogy szánalomból mentem bele, de olyankor nem ismeretlen pasival, sokkal inkább úgy hogy már jóideje ismertem a pasit, kell ahhoz hogy valakit meg tudj sajnálni. Lehet nem a legerkölcsösebb, annak nevez aki aminek akar, én kicsit jobbá tettem ezzel az egyik legjöbb közeli barátom életét, ő is sok mást tett értem korábban, és nem kétlem hogy fordítva is meg tette volna. Nem csak a szánalom, de a tiszteletről is szól az ilyesmi.
2019. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!