Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan szeretitek ha egy nő “elcsábít” titeket?

Figyelt kérdés

Tippekre lenne szükségem. Egyszer már sikerült levadasznom az illetőt, aztán azóta nem találkoztunk de olyan jó volt vele a szex, hogy újra tennék egy lépést felé ;)


Legelőször az volt hogy felmentünk a lakására, valamit akart mutatni a laptopján én pedig álltam mellette, direkt lehajoltam így a fenekem kilátszott a szoknya alól (persze direkt feljebb is húztam) és előtte levettem a bugyimat is 🤭 persze egyből vette a lapot és nem állt ellen :) nyilvánvaló volt hogy előre megtervezett volt de utána erről beszélt jó pár napig hogy mennyire tetszett neki!


Adjatok tippeket, ötleteket mi tetszene nektek? Ilyen hasonló random dolgokra gondolok, nem arra, hogy betörök a lakásába és puceran várom őt az ágyon fekve :D



2019. aug. 1. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"másszon" rám

Célozgasson

Volt egy szitu

Feküdtünk

Exem párszor megbökte a farkam

Mivan, látni akarod?

Mutiiii

Eléálltam, elővettem, egyből rácuppant

Ez pl nyerő... nálam

2019. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A láb ki-bebújtatása a cipőből.
2019. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 StevenUp ***** válasza:
75%
Én pl úgy ha a csaj fehérneműben bundáskenyérrel és hideg sörrel vár
2019. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Udvaroljon.
2019. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!