Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen orgazmusom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen orgazmusom van. A helyzet a következő 23 éves vagyok de szexuálisan aktív igazából csak kb 1 éve lettem. Na már most ezzel a probléma az hogy ezáltal eddig soha nem is élveztem el. Magamnak próbálkoztam de nem ment. A párommal 1 éve vagyunk együtt és vele van előszőr az hogy nem pár alkalom a szex hanem folyamatos (az eddigiek sem miattam voltak pár alkalmasok). És vele is sokáig nem tudtam elélvezni kb fél év után volt az első. De csak úgy hogy nyalt és ujjazott közben. Ez azóta is igy van és csak így élvezek el. Ha csak nyal úgy nem, ha csak szexelünk úgy sem. Bár szex közben az orgazmus előtti érzést érzem csak nem robban. Szóval szerintetek ez milyen orgazmus lehet? Illetve érdekelne az is hogy mennyire igaz hogy minél többször élvezek el annál könnyebb lesz. Mert most még ugyr van higy nem sikerül mindig elélvezni. Bár már annak is örülök hogy sikerül mert féltem hogy én nen is tudok ilyet. Előre is köszi és bocsi ha hosszú lett.

2019. aug. 2. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tudja minnél többször sikerül a csúcsra jutnia, annál könnyebben tanulja meg a teste. Ne görcsöljön rá, jön az magától.

Mindenki máshogy képes a csúcsra jutni, a nők 60-70%-ának nincs hüvelyi orgazmusa, a többség kizárólag a csikló izgatásával tud eljutni a csúcsra.

Ön a szerencsések közé tartozik - megtalálta a módját, ne görcsöljön rá inkább élvezze! :)

2019. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

#1


És ön mit szólna ha azt mondanám, hogy amit sokan hüvelyi orgazmusnak neveznek, az nem más mint tulajdonképpen a csikló legbelsőbb részének ingerlése során létrejött orgazmus.

2019. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is tanulni kell. Majd kialakul. Engedd el magad lazán és csak ússzál az élvezettel.
2019. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem valami olyan poz kell ahol kenyelmessen melyre hatolhat. Aztan akkor ha mar bevagytok jaratva akkor had szoljon ami a csövön kifer.
2019. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Orgazmus féle orgazmusod van. (Nem kell kategorizálni! Örülj, hogy el tudsz élvezni. Ennyi!)
2019. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem el masztizni, és 15 évesen szexeltem először. Nem volt orgazmusom, se magamtól, se a páromtól. De ekkor már rá voltam görcsölve... Korubelul fél évre rá, hogy elvesztettem vele a szűzességemet és lovagló pózban voltam vele szemben. 🙂 Jobbra- balra össze- vissza mozogtam miközben a farka bennem volt és ugye a csiklómat ingerelte a hasa / szeméremcsontja. Rendesen meglepődtem 😂 De iszonyatosan jó érzés volt! Előtte akárhogy próbáltuk, annyira rá voltam görcsölve, hogy sehogy nem ment... Már a páromnak volt kellemetlen, ráadásul nekem is, mert tudtam, hogy szarul érezte magát emiatt. Aztán elkezdtem magamat másképp ujjazni. Elmentem... Onnantól kezdve magamnak bármikor ment. Aztán egy kis időre rá a párommal is sikerült, ahogy ujjazott. Azóta is csak úgy megy. Szex közben nem, max lovaglóban, de ahhoz is előtte fel kell nagyon izgatni. Imádom, ha nyal, ha dug, de nem tudok közben elmenni.

Viszont, amikor magamat ujjazom és mikor a párom ujjaz, teljesen más érzés az orgazmus - az övé sokkal erősebb és néha alig térek észhez utána. 😀

Tanácsolom, hogy lazuljatok el. Főleg Te, fejben. Úgy állj, hozzá, hogy eszedbe se jusson! Csak élvezd... Ha segít, akkor ihattok egy kis alkoholt, de max csiccsents be.Gyertyafényes közös fürdés, egy kis masszázs...zene. Ha van olyan amit szeretnél, mond el neki. Mond el neki, hogy hogyan nyaljon, hogy jó, mi nem jó. Mindent! Magának mindenki jobban tudja, ezt ne felejtsd el. De a párod , ha normális akkor meg fogja érteni! 😉

Én sok sikert kívánok nektek, főleg neked, hogy tapasztald meg. Amíg kérdés nálad, hogy elmentem e, addig nem volt orgazmusod. Amennyiben kérdésed van, vagy bármi, szívesen segítek! 😊 L

2019. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom, de lehet, hogy nem tudsz ellazulni, nem mered esetleg átadni magad ennek az érzésnek, és lehet, hogy visszafogod magad? (Nemtom.)
2019. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!