Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha szex közben nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha szex közben nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Masztizásnál el tudok élvezni akár 100x is, de szex közben nem. Egy párom volt akivel 5 évig voltam együtt távkapcsolatban. Havonta kb egyszer szexeltünk, de nagyon-nagyon ritkán élveztem el. Közben sokat masztiztam mikor nem szexeltünk, illetve még most is. Arra gondoltam hogy megszoktam azt, ahogy én csinálom magamnak, amilyen gyorsan, keményen és erősen dugom meg magam, úgy egy férfi se tudná csinálni.

Most ha esetleg szexelnék valakivel lehet azzal sem lenne.

Titeket zavarna ha a pártoknak nem lenne orgazmusa?

Ha leszoknék a masztiról az segítene? (mondjuk nem hiszem, hogy nagyon le tudnék róla szokni, mert 1-2 nap után eléggé kielégitettlen vagyok)

22L



2019. júl. 2. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2019. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is probléma igen. Ha van egy megszokás, amivel tudod hogy elmész, akkor azokat az ingereket igényled, pont mint a pasik. Másrészt, a pasinak van keze szája, és neked van szád, hogy el tudd neki mondani, hogy neked hogy jó valami. Normál esetben, ha nem mész el aktus alatt, és nem csak egy gyors menetről van szó, akkor a pasi tesz róla, hogy elmenj.
2019. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

rosszak a feltételezéseid, hidd el lesz orgazmusod pasival is, ha majd egy stabil kapcsolatban leszel, ahol nem havi 1 szex van. Ha képes vagy magadnak elérni, akkor csak a megfelelő partner kell és tűzijáték lesz minden éjszaka.

No para

2019. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Azért én szívesen még próbálnálak Csúcsra juttatni.
2019. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem, elég ha a srácnak van.
2019. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha öt nem zavarná és azért akarná az együttléteket akkor nem.
2019. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Privátokat pedig nem kérek.
2019. júl. 2. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

mindent megtennék, hogy legyen, mert a legnagyobb örömöm a te gyönyöröd.


42/F

2019. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!