Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti milyen szöveggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen szöveggel szólítottátok le a mostani vagy volt barátnőtöket vagy lányokat, és lányok hozzátok milyen szöveggel jönnek oda a fiuk vagy milyen szöveggel jött oda hozzatok a mostani vagy a volt barátotok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Mindig valami spontán baromsággal nyitok.. Igazából nincs fix módszer, az túl snassz lenne.

Valami olyasmi amit mindketten látunk, vagy hasonló és akkor arról tudunk beszélni kicsit amíg oldódunk aztán utána hajrá, beszéltetem, meg magamról is elárulok kb annyit amennyit ő is mond magáról aztán hoppsz ezerből 1* azt veszem észre, hogy nincs is rajta bugyi:P :DD

2019. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Mondom a munkatársamnak: Fú de viszket az orrom!

Erre a (most már 10 éve) férjem beszólt a hátam mögül: A helye is! 😄

2019. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem bulikba altalaba amerikaiak talalnak be.. sziaa.. miujsag jaaj veluk vagy? Elrabolhatlak egy kicsit? Neeem?! Akkor had hivjalak meg egy italra.
2019. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már ismertem egy picikét a páromat, de csak így látásból, meg szia-szia, mert egy lakótelepen laktunk már fél éve. Aztán egy reggel akkor volt a helyi abc-ben, mikor én és odajött hozzám random, hogy hagyjam még nyitva az italos hűtőt, mert ő is vesz belőle:D és elkezdett velem beszélgetni, hogy munkába megyek-e, majd mondta, hogy szeretne velem találkozni. Nekem meg tetszett ő, így igent mondtam. Lassan 1 éve együtt.

22/lány

2019. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz: végre egy vállalható történet.
2019. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsoltmester ***** válasza:
52%
Megkérdeztem,hogy járunk-e... irta, hogy igen, gondolt is rá.
2019. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 StevenUp ***** válasza:
100%
Nincs szabvány duma... Minden nőhöz külön forgatókönyvvel szoktam indulni... Aztán vagy lesz valami vagy uthenger...
2019. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bummer ***** válasza:
100%

Én minden párommal már ismerős voltam minimum pár hónapja egy adott társaságból.

Mivel szeretek mindenről beszélgetni és szeretem hallgatni a nőket ezért mindegyiknél előbb utóbb adta magát hogy vonzódás is van és további helyzetek.

2019. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!