Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek a legjobb barátnője kevésbé vonzó a fiuknak! Mivel vigasztaljátok a barátnőtöket, amikor 10-ből 10szer hozzatok megy oda a pasi, hozzá meg senki, max a wingman?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, a mi esetünkben gyakran van úgy, hogy őt környékezik meg előbb, mert ő hiába kevésbé vonzó külsejű, sokkal barátságosabb, nyitottabb, megközelíthetőbb. Úgyhogy általában ez az eset áll fenn.
2019. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1:

Aztán ha már körön belül vannak, átpártolnak hozzád? Ez talán még megalazobb rá nézve nem? Nek szokott szomorkodni, irigykedni emiatt?

2019. júl. 3. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta a legjobb barátnőm emiatt megszakította velem a kapcsolatot, nem barátkozom nőkkel.
2019. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az anyja, hogy vigasztaljam.
2019. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi baratsagunkban én vagyok a kevésbé attraktív, egyetlen egyszer jöttek úgy oda hozzánk srácok hogy úgy éreztük ez mindkettőnknek szól: amikor bulizni mentünk és mélyebben dekoltált felső volt rajtam 🙄

De amúgy engem nem kell vigasztalni, én se vagyok csúnya, de szerintem ő szebb. Ennyi az egész.

2019. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő körökben forogtok. Máshol is pasizzatok. Ill. pasizzon a barátnőd, ne veled együtt. Elég sekélyes fiúkkal sodorja össze a szél szegényt :/
2019. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3:

Az volt a baja, hogy te jobban bejöttel a pasiknak?


És azt nem probaltad, hogy hasonló kaliberű csajok közül választasz barátnőt? Vagy a verseny sem jó?:)

2019. júl. 3. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Az a szerencse, hogy én teljesem másfajta pasikhoz vonzódom, mint a barátnőm, így sosincs az, hogy valaki mindkettőnknek tetszik. Neki a fiatal fiúk, nekem az idősebb férfiak jönnek be, tehát ha találkozunk buliban vagy bárhol egy fiúcsapattal, akkor én sokkal hűvösebb vagyok, egyértelműen a tudtukra adom, hogy nem akarok semmit, így egyből a barátnőm kezdi el érdekelni őket. Nem tudom, mi lenne, ha ugyanolyan érdeklődésünk lenne, arra lehet rámenne a barátságunk.

Egyébként van “hasonló” kaliberű barátnőm is, de ez teljesen mindegy, nem külső alapján válogatom meg a barátaimat.

2019. júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!