Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy bejövök a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy bejövök a kolléganőmnek?

Figyelt kérdés

Az összes kollégámmal hétköznapi nyelven beszél, vagy lekezelően.

Viszont ha velem beszél, akkor nagyon kedves hangja lesz, és akkor is nevet ha semmi vicceset nem mondok.

Ez minek tudható be?


2019. aug. 3. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak szimpatikusabb vagy, mint a többiek. Te is másképp viselkedsz vele, mint a többi kolléganőddel? Elképzelhető hogy bejössz neki, de ennyiből még nem tudhatod biztosra. Ha neked bejön, hívd el egy italra munka után. Akkor okosabb leszel.
2019. aug. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető igen, de más jelei is biztos vannak.


L

2019. aug. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy érdekében áll valami miatt nyalni Neked.Én nem akarnék semmit egy olyan embertől,aki mindenkivel lekezelő,mert az az igazi természete.
2019. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:
49%

"Én nem akarnék semmit egy olyan embertől,aki mindenkivel lekezelő, mert az az igazi természete"


szóval ha ott lenne álmaid nője/pasija és mindenkivel bunkó lenne csak veled lenne normális, akkor nem élnél a lehetőséggel csak azért mert a többiekkel olyan amilyen?


amíg velem szimpatizál és láthatóan kedvel addig pont le$zarnám, hogy a többiekkel hogy viselkedik, de ez az én véleményem :D

2019. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4#Engem kiábrándítana az ilyen viselkedés,igen.Hacsak nem 5000 éve ismerem az illetőt.
2019. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xKakashix ***** válasza:
53%
#5 én sem azt mondom, hogy összejönnék vele, de egy kalandot megérne
2019. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!