Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat 1 haverral, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat 1 haverral, ez mennyire elképzelhető? Mikor fog megunni? 18L

Figyelt kérdés
Egy jó barátommal veszítettem el a szüzességem, és szeretnék még együtt lenni vele, de nem vagyok biztos benne, hoy ő is akarja. Mostanában ritkán beszélünk, de mikor hazajön szoktunk találkozni. Legutóbbi alkalommal megtettük, és mondtam neki hoy lehetne több ilyen is. Meddig élhet egy ilyen "kapcsolat"? Kb hány alkalom után fogja megunni? Szüleim nem tudják, hogy ilyes fajta dolog volt köztünk, így a titkolózás miatt izgalmasabb neki vagy csak én félek attól hogy lebukok?
2019. jan. 22. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ez sok dologtól függ
2019. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akarsz tőle komolyabbat is? Ha igen nem ártana vele tisztaznod ő hogy gondolja ezt. Egyébként változó mennyi ideig tart. Nem hinném kiderülne, főleg ha a pasi se pletykás akkor biztos nem
2019. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hamar megfog unni hidd el aztan majd mikor nem lesz senki megint megy vissza hozzad mert tudja hogy benne lennel...:/

N

2019. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig voltál jó neki amíg elvette! Én nem unnálak meg! Ismerj meg!
2019. jan. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!