Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés megszüntethető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés megszüntethető?

Figyelt kérdés
Aki ebben szenved és tesz ellene, az idővel "olyan lesz" mintha sose lett volna, vagy igazán sosem fog elmúlni?
2019. aug. 3. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, kb 16 éves korom óta mindig nagyon gyorsan elélvezek, érdekes módon azelőtt sokat kellett verjem, hogy elélvezzek. De azóta maszturbálásnál és szexnél is nagyon gyorsan jön az inger, és bármit is próbáltam, nem bírom tovább. Sajnos ezen már nem tudok változtatni szerintem.
2019. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de vannak olyan tükökk amikkel rendbe lehet hozni, több olyan nő is van aki tudd segíteni
2019. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok tanulással igen.
2019. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!