Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mi a legnagyobb szexuális vagyatok? Mit szerettek a legjobban? Milyen szexuális tevékenység lenne az amire azt mondanatok hogy na ez igen?

Figyelt kérdés
Regota nem tudtam találkozni a párommal és ma szeretnék nagyon sok pluszt nyújtani szexualisan neki. Főleg szub hajlamú férfiak válasza érdekelne . 18L
2019. aug. 3. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
ha hozod az egyik barátnőd is:)
2019. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nem ilyen estet tervezek, regota nem láttuk egymást így kettesben akarunk lenni
2019. aug. 3. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Csak úgy fekszem otthon, lazulok szól valami zene. Erre kopog vki megnézem. Két szexi csajszi 18 körüliek. Megkérdezik vmi hivatalos ürüggyel, hogy bejöhetnének e, természetesen beengedem őket. Aztán szépen rátérnek a témára. Bekísérnek vissza az ágyba, szépen levetkőztetnek és neki állnak kényeztetni. A végén smárolnak a spermámmal mikor elmentem. Aztán szépen ők is elmennek a dolgukra :)
2019. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem válaszolt arra ami engem érdekelt
2019. aug. 3. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
felcsatolhatós
2019. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Őszintén szólva az én legnagyobb vágyam manapság, hogy legyen vágyam! Mostanában nincs libidóm.
2019. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 manly ***** válasza:
91%
Szopás közben ujjazza a fenekem.Esetleg még a pegging.
2020. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Sikerült valami plusz ott nyújtanod?

Ha igen mit csináltatok?

2021. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!