Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kíván a pasim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a pasim?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a párommal (mindketten 22 évesek vagyunk). Eleinte heti többször is csináltuk, de kb. 1 éve egyre ritkábban, az utóbbi fél évben pedig havi 1-2szer hajlandó lefeküdni velem, s ezeket is csak hisztik vagy sírások vagy veszekedések árán tudom elérni. Azt mondja, neki nincs szüksége annyi szexre. Nem hiszem,hogy megcsalna, fizikailag nincs hogy, kb együtt lakunk, folyton kontaktusba vagyunk. Az sem játszik, hogy visszataszító vagy szar lennék az ágyban, mikor csináljuk, látszik rajta,hogy élvezi. Akkor mégis miért nem vágyik rám?

2019. aug. 3. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha 22 évesek vagytok, ideje olyan pár nézned aki akar is, tud is dugni téged. A szexmentes kapcsolatot hagyd meg az életunt, 40 feletti házasoknak:)
2019. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami rejtett betegség! Pl cukor!
2019. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez asz amit egy kívülálló nem tud soha megválaszolni.Javaslom az őszinte kommunikációt.
2019. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinnem hogy javulni fog a helyzet en otthagynam ...

22/l

2019. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eltérő a szexuális étvágyatok.
2019. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem tőle többször is, és mindig azt mondta,hogy ő inkább megölel és odabújik minthogy megdugjon. Neki ez jobban esik . Oké ez cuki, meg minden, de én vágyom a szexre,ő meg többször is visszautasított. Nem fogok kuncsorogni és megalázkodni, de nem tudom másképp hogyan vehetném rá.
2019. aug. 3. 11:54
 7/17 anonim ***** válasza:
2019. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérés,én biztosan nem utasítanám vissza maximum ha nagyon fáradt lennék,nem lehet az hogy túl sokat vagytok együtt?

Néha azért külön is kéne programokat csinálnatok,szerintem ha túl sokat vagytok együtt akkor egy idő után meg unjátok egymást.

21F

2019. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán aszexualitás valamilyen fajtája jellemző rá, esetleg lappangó? nem minden aszexuális szélsőséges, vannak átmenetek.
2019. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Valóban sokat vagyunk együtt egyetem alatt, viszont pl szünidőben van hogy 3 hétig nem találkozunk, mert messze lakunk egymástól. És olyankor is ha 3 hét után lát, simán beletelik 4-5 napba mire rászánja magát a szexre...
2019. aug. 3. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!