Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ido utan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan?

Figyelt kérdés

A baratommal ket honapja jottunk ossze. Mindkettonknek elso a masik. Tudja h en meg szeretnek varni a szexel es nem is eroltet semmit de nem tudom meddig kene huznom a dolgot. Nem akarom elsietni nem az a lany vagyok aki rogton szetteszi a labat de hihetelen hogy mennyire megbizok benne es szivem szerint mar holnap lefekudnek vele. Meddig erdemes varni? Mennyit varjak hogy ne erezzem magamat tul konnyuverunek? Ti mennyit vartatok az elsovel?

En 19L a baratom 20F



2019. aug. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En 2 honap utan feküdtem le eloszor az akkori párommal. Nem bántam meg.
2019. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csak te tudod eldönteni. Senki más nem érzi amit érzel és nem ismer titeket. Szerintem ez az első dolog kicsit túl van pörögve
2019. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a 2 hónap már bőven elég, nem kell többet várnotok, nem fog jobban szeretni félév után se.
2019. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"meddig kéne húzni a dolgot".

Ez nekem nagyon nem tetszik.

Tehát nem akkor akarsz lefeküdni vele amikor eljön az ideje , amikor jól esne mindkettőtöknek , hanem te számításból, mondjuk úgy hogy érdekből.

Régen rossz ha ezen kell agyalni . Ennek akkor kell megtörténni amikor pont jön az a mindent elsöprő megállíthatatlan vágy.

2019. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vagy az nagyon ott lebeg koztunk. De en korainak erzem meg. Regen mindig azt hajtogattam h en 5-6 honapig varni fogok. De ez a srac olyan szinten minden elmeletemet felboritotta h mar ket het utan neki adtam volna magam..
2019. aug. 3. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te készen állsz.

Én mindig azt mondom hogy nem érdemes elsietni, de rajtad azt látom hogy szeretnéd, csak az elveid fognak vissza.

Ne az eszedre hallgass, hanem a szívedre.

2019. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne az időt stoppold. Akkor feküdj le a fiúval, ha annyira el tudja venni az eszedet, hogy gondolkodni is képtelen vagy. Ha erre nem képes, nem illetek össze, vagy sokat kell még tanulnia ahhoz, hogy boldoggá tudjon tenni egy nőt.
2019. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Epp ez az hogy teljesen elvette az eszem de nalam szamit az ido is az elveim miatt. Azert probalok vmi koztes megoldast talalni..
2019. aug. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!