Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tele leszek levegővel ujjazás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele leszek levegővel ujjazás, nyalás után. Ez nem kínos?

Figyelt kérdés

Szerintem tudjátok mire gondolok. Olyan, mint amikor pukizik az ember, csak a levegő a puncimból jön. Párommal 2x voltam együtt, a második alkalom után nem sokkal történt ez és rettentő kínosnak éltem meg.

Csajok, ez nálatok is előfordul?


2019. aug. 2. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Rókaodú puncid van.

Bellül tágas, csak az elején zárt.

Beszívja a levegőt.

Finom az ilyen punci, ne aggódj, még h pukizik, akkor is. ;)

2019. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok lánynál elofordul. Ne szégyelld magad miatta, ez egy normális testi reakció, hisz beszoeul ott a levegő.
2019. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bárkivel előfordulhat. Csinálj intim torna, azzal megtudod erősíteni az izmokatm
2019. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ennek semmi köze az izomzathoz.Szűk punciba is b3szorula levegő, ami hanggal távozik.Tök normális és természetes
2019. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rókaodú punci ..mik vannak xD

Amúgy természetes ...mi csak nevetünk rajta olyankor :D

2019. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szűk vagyok, lehet, hogy az is közrejátszik
2019. aug. 2. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamat szűkülsz,tágulsz jó esetben meg ha ügyes a partner az izgalom miatt .természetes ha becsusszan 1 kis levegő is akár közben :P
2019. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, semmi gond nincs vele, a nők többségénél előfordul (semmi köze ahhoz hogy szűk vagy tág), nem csak az ujjjazásnál, de van akinél kutya póznál is. E miatt ne legyél zavarban, élvezd a sexet és védekezzetek, egészségetekre :)
2019. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt ki szoktam nyomni szex után és röhögünk egy nagyot a párommal 😂 Ez egy plusz adottság a nőknek, használd ki!
2019. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!