Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ebben a helyzetben? Hogy magyaráztam meg neki hogy nem zavar? Hogy mondjam neki hogy én szeretném megtenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz és egy pár hete ismerkedik a szerszámommal. Először nem mert odabézni csak megfogtam a kezét és oda tettem, és végig fogtam a kezét és úgy magyararáztam neki. Aztán már magától fogta meg, utána már oda mert nézni aztán megmutattam neki a kézi munkát úgy hogy fogtam a kezét (jelzem az egészet ő akarta nem erőltettek semmit) szóval megmutatt neki aztán megpróbálta egyedül és azóta már nagyon ügyes benne. Viszont a barátnője mondta hogy vágyik arra vagyis a barátnőm vágyik arra hogy szájjal kényeztessem, de mivel ő még nem tette meg úgy érzi hogy nem érdemli meg. De én nagyon szeretném megajándékozzni azért mert még csak a kézi munkát de nagyon jól megtanulta. Mit gondoltok?

2019. aug. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán te már simogattad meg neki vagy egy kicsit ujjaztad?

Szép fokozatosan kell csinálni úgy hogy már ő akarja, kérjen meg téged.

De az elég furcsa hogy a barátnőja mondd ilyeneket, neki mi köze hozzá?

Vagy ti ketten nem mertek egymásnak mondani semmit?

2019. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus példája annak mikor egy lány még nem érett a szexualitásra. Nincs tisztában a vágyaival, önmagával, önbizalomhiányos, és félénk. Ilyenekkel nem szabad erőltetni semmit, beszélgess vele türelmesen, őszintén, de a tettlegességet hagyd hogy ő kezdeményezze. Már ha tényleg szereted a lányt...

Ha nem, akkor nem ér annyit, de akkor is őszintén és egyenesen kell szakítani, érdemel annyit a lány.

Kérdés hogy mennyire szereted és mennyire tudsz vele törelmes lenni...

2019. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a lányt! Előttem is utalt rá, de mivel úgy érzi nem érdemli még meg nem mondta ki konkrétan. És eddig mikor pettingeltünk a bugyi mindig rajta maradt de azon keresztül simogattam meg puszilgattam.
2019. aug. 3. 16:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első két választ és kérek még válaszokat! Akár privátot is
2019. aug. 3. 16:33
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Én adnék neki egy italt. Majd az ujjazást követően lefelé haladva csókolgatnám, és gyorsan lefejteném róla a bugyit. Aztán jöhet a nyalás. Ha feszengene, akkor azt mondanám, hogy nagyon szeretném kinyalni, és a bármiféle ellentételezéssel ráér. Majd amikor jön, jön.
2019. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!