Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak salátapuncija van, vagyis kilógó kisajkai vannak?

Figyelt kérdés
Ez egyébként teljes mértékben genetika, szűz vagyok, és mégis ez van.

2019. júl. 28. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted ide kik írnak? Elmebetegek, meg gép előtt punnyadó kövér ronda férfiak...

Ne akarj másoknak megfelelni. Mit görcsölsz azon, amin nem tudsz változtatni? Hidd el, hogy lesz olyan, akinek ez tökéletes és rohadtul nem azt fogja nézni, hogy mi lóg ki vagy nem. Azt hiszed, a férfiak tökéletesek? Nekik is van ezermillió gondjuk a farkukkal: kicsi, túl nagy, lóg a herezacskó, nem egyformák a heregolyók és még sorolhatnám.

Szóval ne akarj megfelelni és magadat feladni, szégyenkezni meg pláne nem! Fogadd el magad! Ezer féle ember van. Csak az újságokban meg a filmekben vannak a tucatnők, akik kb. egy gyár szalagjáról jöttek le és mind ugyanúgy néznek ki. A valóságban éljél!

2019. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én férfi vagyok, de nekem a salis sokkal jobban tetszik, sokkal szebb, puhább.
2019. júl. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan amilyen, aztán ennyi!

Nincs túl nagy szerepe a külsejének!

2019. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez teljesen rendben van. Nehogy emiatt kisebbségi komplexusod legyen... sőt!
2019. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nincs azzal baj. Tud az szép is lenni.

21F

2019. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: ha csak az lenne a baj a férfiakkal, hogy lóg a herezacskójuk...
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. júl. 28. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon tetszik.

Lehet, hogy valakinek nem, ha ilyennel találkozol, ne ijedj meg! A fiúk nagy részének vagy kifejezetten tetszik, vagy mindegy neki, hogy milyen a formája.

2019. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, lehet harapdálni, játszani vele. A látvány is izgató miközben dugok egy ilyen puncit :) Én imádom!!
2019. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb mint egy baba punci, ehető, finoman harapdálható.
2020. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!