Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden vágyam, hogy megismerje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden vágyam, hogy megismerjek egy lányt, aki lenyeli, mert ebben eddig nem volt még részem. Na de mégis, hogy találjak rá a megfelelőre, ilyen kérdéssel mégsem indíthatok egy csajnál?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 18:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a legfontosabb a partnerválasztásban - legalábbis ha társat keres az ember. Bár TÉNY hogy a jó párkapcsolathoz elengedhetetlen a kielégítő szexualitás (10-ből 9 kapcsolat ezért megy tönkre).

A legegyszerűbb, ha nem előtte, hanem "közben" vagy közvetlenül előtte kérdezi meg. Jó hírem van, a XXI. században élünk amit keres az egyátalán nem olyan nagy ritkaság :)

2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi partnereim az orált sem feltétlenül szerettek. Ha igen , akkor se szájba. A lenyelést egyik se vállalta. Egyszer véletlenül lement egynek, nem szerette... Aki lenyelte eddig az 1-2 volt de ritka mint a fehér holló... :(
2019. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A #9 válasz logikusan hangzik, de sajnos biztosan nem 100%-ig igaz, tapasztalás.

Amúgy meg fordítva ülsz a lovon. Ha ezzel kezdesz, szinte biztos a kudarc, visszautasítás. A lányok, ha lenyelik, a szeretett pasijuknak teszik meg, nem azért ismerkednek, hogy végre valaki a szájukba élvezzen, amit lenyelhetnének. Légy te az a szeretett pasi, és jó esélyed lesz rá, különösen, ha jó példával jársz elöl az elélvezésig tartó orális élvezet nyújtásában.

2019. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
0%
Én simán le nyelném 😊
2019. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat először is! Nos, hogy egy körben válaszoljak mindenkinek: Dohányost próbáltam már nem nyelte. Én mindig élvezésig nyalok, tehát azzal, hogy én adjak nincs gond, de cserébe semmi nyelés, pedig még elő is hozakodtam vele, hogy én végig nyelem a nedvet, neki csak a végén kéne egyet. Volt szerelem komoly kapcsolat minden , amit akarsz, de ettől még ugyanúgy akartam a nyelést, de persze itt is elmaradt. Nyilván sosem ezzel a kérdéssel kezdeményeztem, ahogyan ezt a kérdésemben is a tudtotokra adtam, nem vagyok hülye. Csak már szeretnék végre egy olyat kifogni, akit ezt az egyet megteszi nekem, nincs ezenkívül semmi extra kívánságom. Pl nálam nem kell análozni, sem szadomazó cuccba bújni, nincs tényleg szerintem olyan hú de nagy elvárásom! viszont már eléggé belefáradtam a sok melóba, cserébe a semmiért! Ráadásul egy csomó belefektetett idő után derül ki, amiből minden embernek kevés van, nem szeretném pazarolni tovább, sem az energiát rá, fiatalabb én sem leszek!
2019. aug. 5. 11:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én szexpartner keresőn ismertem meg a férjem, a szexualitás felől kezdtük az ismerkedést.

Lehet így is, csak nem olyan egyszerű, de pl nekünk bejött.

Ha ez ennyire fontos kérdés, akkor keress szexpartnert megfelelő vágyakkal és ha minden oké, még komolyabbra is fordíthatod.

2019. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

Mint már írtam, nekem eddig minden csajom lenyelte miután megkértem rá.

Na persze nem minden alkalommal.

1. Sosem szólok, nem vonaglok, nem nyögdécselek, semmi jelét nem adom addig a pillanatig, amíg el nem lövök, így mindig szájba élvezhetek. Mikor érzem, hogy lesz, de épp nincs a szájában, akkor megfogom a fejét, és odahúzom, tapasztalataim szerint szereti minden nő a határozattságot.

Alacsony fehérje és zsír, magas szénhidrát arányú táplálkozással pedig inkább édes mint keserű a sperma, úgy könnyebben lenyelik.

Az se hátrány, ha gátlások nélkül szájon csókolod miutan a szájába elveztél... Sok csaj egyszerűen szégyelli lenyelni, de ha látja rajtad, hogy számodra minden testnedv teljesen természetes, sokkal könnyebben belemennek akármibe.

En továbbra is sokkal jobban gerjedek arra, ha a szájába élvezek, aztan ezt erotikusan szétkeni a mellén, ez engem gyakorlatilag úgy felizgat, hogy ilyenkor sokszor egyből kutyapózra fordítom és megadom neki a második patront is.

Ja es ne igazán kérd, határozottság, mond meg neki, mit vársz el, légy férfi ne csak fiúcska.

2019. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ez csak az alárendelt gádzsikkal működik! Egy normális nő, amilyenekkel eddig dolgom volt, nem hagyja, hogy csicskítsam! Meg aztán nem is akarom, vagy akarja magától vagy nekem nem is kell! Én arra gerjedek, ha a nő akarja a dolgot, arra nem ha én nekem kell kierőszakolni! Ha ilyesmire vágyom, megyek aztán becsicskítok egy palit az utcán. Erőszak és élvezet nálam két külön pálya.
2019. aug. 5. 16:39
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem előbb utóbb mindenki lenyeli.)))

Olyan lányt keress magadhoz aki szeret téged és ő lesz az.

2019. aug. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha szerinted ez csicskulás, és azok a nők nem normálisak akik lenyelik, akkor nem is csoda hogy neked senki nem akar nyelni!

Nem egy ritka dolog ez, az oldalon is láthatod. Nem is értettem hogy hogy lehet az hogy te mindig olyanba futsz bele akinek ez nem alap. De már mindent értek.

Én is lenyelem szívesen, de ha a partnerem szerint ez ilyen alárendelt dolog lenne, meg szerinte egy normális nő nem tenné meg, akkor csakazért sem nyelnék neki.

Szeretetből teszem, és mert teljes mértékben elfogadom a partnerem, nem pedig azért mert alárendelt, vagy csicska, vagy abnormális lennék.

2019. aug. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!