Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők tényleg ennyire kikotyog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire kikotyogják milyen a férfi az ágyban?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánnyal a héten, és a szex után mondta, hogy nem csalódott bennem. Nem igazán értettem ezért kicsit faggattam és végül kibökte, hogy az egyik exemtől tudja, hogy "tudom a dolgom".

Igazából számomra ebben az a különös, hogy tudtommal nincsenek túl jóban, szóval ezért nem is értem, és kérdeztem tőle, hogy gyakran beszélnek-e, mondta nem szoktak, csak egyszer szóba jött ez a dolog.

Na most a csaj újra keresett, hogy talákozunk-e.. Picit reménykedem benne, hogy ő is csacsogós, és eldicsekszik néhány barátnőjének, mert vannak olyan lányok a társaságban akikkel szívesen lefeküdnék még:D szóval remélem a nők számára fontos ez és az egymás közti visszajelzésekre hallgatnak, úgyhogy bízom benne jó helyzetből indulok más csajoknál is.

Nőket kérdezném, hogy ez mennyire reális? Inkább ne is reménykedjek ilyenben?



2019. aug. 3. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Jó vagy az ágyban, bébi? 😋
2019. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez ilyen, varázsütésre minden csaj megtudja ha jó vagy meg hogy milyen nagy neked :D
2019. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Az barátnőtől függ. Nem mindnek mondjuk el, csak egy nagyon-nagyon szűk körnek.
2019. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
*Figyelem! A kérdés reklámot tartalmaz.
2019. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas egy bagázs...
2019. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk mindig csak a legjobb barátnőkkel osztottam meg ilyesmit, de amúgy ja, az évek során sok csajtól hallottam, akár kéretlenül is, hogy egyik vagy másik srácnak mekkora van, hogyan bánik vele az ágyban...
2019. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is kérdezem, mert hogy legjobb barátnők megbeszélik azt el tudom képzelni, nekem is van fiúban olyan barátom akivel megtárgyaljuk, hogy jó volt-e a szex vagy sem:D Vagy pl lényegi kérdés, hogy vadóc a csaj esetleg csak fekszik, de hogy mondjuk szűk, vagy rászorít, esetleg sok orgazmusa van.. ilyenekről nem szoktunk beszélni.


Szóval akkor lehet híre szalad a dolognak?! Remek!


Amúgy meg.. Hagyjuk már ezt.. :D Nem magam reklámozom. Basszus már, nem kell mindent félreérteni!

2019. aug. 3. 20:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A képekkel is vigyázz, mert azt is megmutogatjuk egymásnak! :D
2019. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok 15 éves, nem igazán küldök magamról képeket:D
2019. aug. 3. 20:57
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Oh dehogy, a nők sosem pletykálnak egymás között a férfiakról, ahog a férfiak sem beszélik ki a nőket sörözés közben :)

Örülj neki, ha "jóhíred" megy - de ne erre alapozz, inkább saját magadra. Ama lányt akivel lefeküdtél sem csak azért bújt veled ágyba mert hallotta előtte a "híred", hanem mert eljutottál vele addig és tetszettél neki.

2019. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!