Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez kellemetlenül, vagy izgatóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kellemetlenül, vagy izgatóan érintheti a lovas pasikat?

Figyelt kérdés
Imádom a lovas srácokat, tetszik hogy egy állatot irányítanak. Néha nem bírom megállni, és mondom hogy szívesen lennék a lova (egyébként szub vagyok). Vagy csak megkérdezem, hogy mit tenne velem ha pl ellenkeznék. Izgat a válasz... Szerintetek ez nekik kellemetlen, vagy esetleg jól eshet?
2019. aug. 3. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Van akinek jól esik de van olyan is akinek ez kellemetle, nekem nagyon jól esne.

21F

2019. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki egyforma. Ezért van akinek ez bejön, de van akinek már ez nagyon gáz.

L

2019. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A ,,lovas pasik” általában a lovakat nem csak egyszerű állatoknak tartják akiket irányítáni kell, sokkal inkább egy társnak akivel együtt dolgoznak. Ezt mondom úgy, hogy -igaz nem vagyok pasi de- régen lovagoltam. Lehet, hogy ez egyébként nincs így és csak az én környezet volt ilyen, de a lovas pasik elég ha nem is azt mondjuk, hogy kimértek de mindenképpen megfontoltak és tudják, hogy milyen szituációkban mi fér bele. Ez lehet, hogy a saját otthoni kis életükben nem így van, én így tapasztaltam. Nyilván embere válogatja de szerintem ha valaki otthon a párjával ezt csinálná az igen elmosná azt a bizonyos vonalat. Ez olyan mint pl egy tanár haza megy és az asszony beöltözik diáknak..bizar.. de ki vagyok én, hogy intélkezzek? Amúgy kíváncsi vagyok a válaszra én is..
2019. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: én is lovagolok, van is lovam (versenyszinten lovagolok)

Nekem amit említettél példa, nem lenne annyira bizarr.

2019. aug. 3. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyakiképzőket, vagy az oroszlánidomárt is meg lehet kérdezni... nem ettől függ, hogy valaki kedveli-e a BDSM-met. Ha magad is lovagolsz, akkor tudod a választ, hogy kellemetlen lehet-e nekik ld. ha tőled megkérdezni egy pasi, hogyan idomítanád.

Az nem esik kellemetlenül (így a lovas pasiknak sem), ha valakinek jelzed, ha szimpatikus és tetszik - utána eldönti a másik fél, szeretne-e valamit. Utána ha kiakalut a bizalom már bármi elképzelhető :)

2019. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tudnád hogy egyesek mekkora és mennyi állatot irányítanak...
2019. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Horserider85 ***** válasza:
Lovas pasi vagyok és izgatóan érintene amit leírtál kérdező. 😋
2021. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!