Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy szexsho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy szexshopban személyesn (tehát nem online) vásároltatok? Nem éreztétek kellemetlenül magatokat? Mit vettetek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Egyik exemmel mentünk

Én nagyon zavarban voltam ,égett a fejem

Speckó síkosítót,pár darab színes óvszert,masszázs olajat ,és egy kis pálcikát vettünk amin apró gömböcskék vannak pici kis vékony a nevét nem tudom,de anális játékokhoz lehet használni

24N

2018. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Többször is. Ilyen cuccot nem vennék látatlanban. Kicsit kellemetlen volt, de nyilvan nem mi vagyunk az egyetlenek, akik bemegyunk, az eladónak ez tök természetes,igy legyűrtem a kellemetlen erzest5.
2018. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Voltam tobbszor is

Nem volt kellemetlen

Szexualis segedeszkozt csak szemelyesen veszek


Es nem kerek privatot

2018. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mikeXxX ***** válasza:
Nem értem mi ebben a kellemetlen én főleg külföldön vásároltam és 18-65 közt rengeteg nő vásárolt .39f
2018. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mi ebben a kellemetlen.

Én is vàsàroltam màr vibràtortól kezdve minden segédeszközt, férjem vett nekem gésagolyót, vettünk különböző síkosítókat stb.

Ha te ezt kellemetlennek érzed, akkor még ne maszturbàlj, szexelni meg végképp ne!

Ez felnőtt kategória, menjél mesét nézni.


35N

2018. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Én sem értem mi ebben a kellemetlen én simán besétáltam /besétálok ugyanúgy mint reggelente a pékségbe, cba-ba, ruhaboltba stb
2018. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Én is kellemetlenül érzem magam, pedig én is szívesen bemennék szétnézni mik vannak...

Én egy mű férfi nemi szervet szeretnék:D ezt most jobban nem tudtam leírni:D

De át tudom érezni amit írsz kérdező, mert rendelni nem merem, mert ciki átvenni, ha mondjuk rávan írva h szexshopból:D

Személyesen meg félek :D

2018. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én erősen dobogó szívvel mentem be, mert elég cikinek éreztem, de ez csak nekem volt ciki, az eladónak teljesen természetes.
2018. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!