Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiu vagyok es erotikus helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu vagyok es erotikus helyzetben nagyon sok az elovaladek, majdnem annyi, mintha ejakulacio lett volna. Lehet ennyire sok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és nem baj az ☺️
2019. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet. Van akinek rengeteg az elivaladeka, de annyi mint a sperma mennyisége, haat, ez kicsit kamu szagú, de lehet h nincs is sok spermad.
2019. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira sok mint a sprma,majdnem annyi
2019. aug. 4. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet. mar lattam olyan sracot akinek ennyi jott. rendesen folyt a farkabol az elovaladek.
2019. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő kinek mennyi "örömkönnye" van. Ha sok van örüljön neki - aktus közben viszont vegye figyelembe hogy életképes spermiumokat viszont ez is tartalmaz, ennek megfelelően védekezzenek.
2019. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzol sztem. Nem lehet annyi.
2019. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!