Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erotikus álom során ejekuláció...

Erotikus álom során ejekuláció, ez normális?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kínos a kérdés, de ez már a 3. eset volt hogy megtörtént velem. Nem tudom mivel lehetne korrigálni ezt a bakit de valami csak van erre?!


Az 1. az 15 évesen lehetett. (ami szerintem normális is - de hogy többször??!? o.O)

A 2. 17 évesen volt.

A 3. pedig most 18 évesen.



2014. ápr. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Állítólag még a nők is el szoktak élvezni néha ha olyat álmodnak, bár velem még ez nem fordult elő.
2014. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor kegyen egy férfia válasza is .Ez teljesen normális.

Ez leggyakrabban olyankor fordul elő,ha tele vannak a mellékherék ,és már nincs helye az újan termelt spermáknak .Ilyenkor az agy gondoskodik az üritésről .Természetesen

álmodban is kerülhetsz sexuális érzelmek alá,és ilyenkor is elélvezel .

2014. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyen *
2014. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, normális.. még van, hogy velem is előfordul, ha 1-2 hétig nem csinálom.

Nos.. nem tudom miért annyira nagy baj ez, a ruhából simán kijön a cucc.. kimosod és kész :)

Amúgy meg nálam akkor szokott ilyen lenni ha 1-2 hétig nem masztizok.. ott nálad mi a helyzet?

2014. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakrabban kell maszturbálni vagy nemi életet élni és akkor nem lesz éjszakai magömlésed. Egyetlen férfi szervezete sem tud végtelen mennyiségű spermát bevetésre készen tartani, ezért a felesleg néha kiürül... :)
2014. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves IV.Dartheon hát a válaszokból kiderült mi a probléma, eddig szinte heti vagy két heti rendszerességgel masztiztam persze akkor mikor nem volt barátnőm vagy ha éppen volt akkor a havi ciklusa keresztbe tett és akkor. Bár most április 1. alkalmával megviccelt a szervezetem, azért is tettem fel a kérdést. De amúgy konkrétan mind három esetnél igen gyönyörű nővel volt intimitásom(szerencsére emlékszek az álmaim 70%-ra). :) - A problémát szerintem az idézhette elő hogy már nem nagyon hoz lázba a masztizás annak ellenére hogy jelen pillanatban nem vagyok párkapcsolatban(erre is tudom a megoldást egy jó fiú barát akkor is barát ha beteszi :D).


Köszönöm a válaszokat még egyszer!

2014. ápr. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!