Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prostinak jól megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostinak jól megy az üzlet, Az köszönhető annak hogy a nők válogatósak és nem létesítenek akárkivel szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak akik nem felelnek meg az átlag nőknek.Hiába kedvesek,hiába jók csak elutasítást kapnak.Viszont a szexre nekik is szükségük van mint mindenki másnak.Ekkor jön képbe a prosti.Nagy árat fizetnek azért mert nehéz megfelelni a nőknek.Anyagilag nem jár jól.A prostik viszont jól járnak és ezt köszönhetik a többi nőnek akik válogatnak.
2019. aug. 5. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez annak köszönhető hogy a férfi evolúciósan szórja a magvait.
2019. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

"Vannak férfiak akik nem felelnek meg az átlag nőknek.Hiába kedvesek,hiába jók csak elutasítást kapnak."


Itt van a bibi. Inkább prostihoz megy, mert lepattintottak, ez a prostinak jól jön.


Nem veszekedni akarok, de mindenki átlagos, senki, Senki nem tökéletes. Csak sok ember azt hiszi h Ők a világ közepe. Esetleg le kéne rakni a rohadt telefont, és kinyitni a szemüket, és rajonnenek:"Jee, én nem vagyok tökéletes, csak egy álomvilagban elek"

2019. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jól megy akkor azért mert azt nyújtja amire igény van. Kedves de nem húz le és elhiteti hogy olyan mint ha a barátnőmmel lennék.
2019. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mit csináljon szegény ha egyszer visszautasítják mert keveset keres,nincs kocsija,nincs lakása,keveset keres,nincs jó szakmája?Én megértem hogy prostiznak.
2019. aug. 5. 09:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz mintha kizárólag ez a réteg járna prostihoz.
2019. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
@4 Szerintem rólad szól a kérdés. Szedd össze magad, nem fogok politizálni, nem is érdekel, de Mao-n örülhetsz ha megelsz valahogy, valahogy szerzel egy albérletet, meg mindig nem házról van szó, ami a tiéd. Ha ilyen lekezelo nőknél próbálkozol, ignorald Őket, ennyi.
2019. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljon szegény ha egyszer visszautasítják mert keveset keres,nincs kocsija,nincs lakása,keveset keres,nincs jó szakmája?"


Látom a fizetés központi kérdés, kétszer is le kellett írni. Azért ahhoz elég nagy képzelőerő kell, hogy a keveset keres problémára az legyen a megoldás, hogy prostira szórja a kevés pénzét.


Tudod, mit csinálok, ha nem elég valamire a fizetésem? Keresekmásik melóhelyet, ahol többet fizetnek. Tanulok valamit, ami miatt majd többet érek a munkaerőpiacon. Próbáld ki te is.

2019. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Ez is közrejátszik, valamint az ellaposodó kapcsolatok ellaposodó szexualitása, vagy a férfiak vágya arra vonatkozóan, hogy olyan dolgokat csináljanak amit a párjuk nem enged. Esetleg az idősödő feleség mellett néha 1-1 18éves kiscsajjal történő szex. Szerintem sok házasságot mentenek meg. Ha nem lennének frusztráltabbak lennènek ezek a kapcsolatok.
2019. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én prostihoz járnék, akkor az két dolog miatt lenne:


1: nincs kedvem tökölni és ezer kört futni, hogy udvaroljak, amikor csak egy jót akarok dugni. Idő, energia és pénz befektetés miatt egyszerűbb egy prostihoz elmenni, ott hagyni annyi pénzt amit úgyis elköltenél a randin és letudni 1 óra alatt a kanosságodat


2: ha kapcsolatban vagyok és valami nem működik a párommal, de nekem az nagyon nagyon fontos és gerjesztő. És ez nem csak a prűdség miatt lehet, mert a legtöbb feleség belemegy mindenbe, ha jól van tálalva, de vannak dolgok, amiket egyszerűen nem akarsz kérni a feleségedtől, mert túlságosan szereted/tiszteled. Én pl. nem kérem, hogy nyelje le vagy hogy análozzunk, mert tudom, hogy kellemetlen neki és nem szereti. Ha nagyon kérném, megcsinálná, de egyszerűen nem tudom kérni olyanra, amit nem szeretne csinálni. De ha egyszer elmennél prostihoz, akkor tuti ezeket kérném tőle, mert nála nem zavarna.

2019. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy prostinak jól megy, azt jelenti mindent bevállal és minden férfival naponta többször is.
2019. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!