Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem vagyok jó csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó csaj?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, és nincs munkám, de még egy rendes befejezett iskolám sem. Arra gondoltam, ha jó csaj lennék, elmehetnék prostinak, és kereshetnék jó sok pénzt. De így, hogy fiú vagyok, még férfi prostituált sem lehetek, mert nem nézek ki olyan jól.

Miért van az, hogy egyesek jó nőnek születnek, és így elmehetnek prostinak könnyen sok pénzt keresni, mások meg csúnya fiúnak, akik sokkal nehezebben kereshetnek pénzt?



2019. márc. 1. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán Okos és szép nő nem áll k..vának.

De maximálisan kihasználja az adottságait. És lehetőségeit.


Nézd hát kérdezd meg apádat miért nem lökött 2-vel kevesebbet. A küldődön változtathatsz csak tegyél Érte

Vannak férfi prosti heterok de Férfi prosti akkor profitál a legjobban ha a fingóját is lehet tömni.. és ismerek olyan férfi prostit aki rohadtúl nem vonzódik a férfiakhoz ,de abból van rohad sok lóvéja hogy fogat össze szorítva de ki bírja h seggbe nyomják. Ilyen ez a Popszakma.

2019. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen gondolkodj még egy kicsit...
2019. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Külsődön
2019. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőddel van a baj, hanem azzal hogy lusta vagy tanulni, dolgozni. Egyébként szerinted mennyire kellemes érzés heti szinten több férfival lefeküdni akiket nem is kívánsz? Nem minden nő bírja, arról nem is beszélve hogy aki érzékeny, állandó bakteriális fertőzések gyötrik a partner válogatás miatt (hiába az óvszer) Kidörzsölődött puncit nem is említem... Ja és ezek a pasik nem azt nézik h a nőnek jó legyen.
2019. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a "jó csajok" akik prostituálják magukat nehogy azt hidd hogy könnyen keresik meg a pénzüket
2019. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Te nagyon elvagy tévedve.

Te tehetsz arról h nem fejezted be a sulit nem más.

És képzeld nem minden jó nő prosti. Van aki tanult, és imádja a munkáját, emellett még nagyon jó fizut is kap.


L

2019. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nő lennél, akkor is ilyen szerencsétlen lennél mint most.
2019. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem éppen úgy működik a dolog,hogy szép vagyok és gazdag prosti leszek.Ha gazdag akarsz lenni,szebb kell,hogy legyél a szép lànyoktól.És nagyon erős jellem meg nagyon erős gyomor is kell hozzá,meg persze bátorság.Erre már gondoltál?
2019. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Miért van az, hogy egyesek jó nőnek születnek, és így elmehetnek prostinak könnyen sok pénzt keresni". Ebből leszűrtem az intelligencia szinteden és megláttam miért nincs munkád de még iskolád sem. Szerencsétlen
2019. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom, igazi prosti még nem válaszolt erre a kérdésre. Ha véletlenül járna itt, kérem, szíveskedjék ő is írni valamit. Ha odaírja a kommentje alá, hogy prosti, felpontozom.

Intim masszázzsal foglalkozó nők is válaszolhatnak, habár őket nem bírom annyira, mint az igazi prostikat, de azért őket is felpontozom.

Stricik válaszai is jöhetnek ugyanígy!

2019. márc. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!