Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy kicsi a pénisze és nem tud kielégíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mondjam el neki. Látom rajta hogy nagyon igyekszik sokszor, de hiába. Nagyon szeretem egyébként és nem akarom elhagyni emiatt.

2019. júl. 15. 10:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet nehogy mondj neki..
2019. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Ööö, és honnan tudod, hogy a mérete miatt van ez?
2019. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Van keze meg szája... ha azokat használja sincs orgazmusod?
2019. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan így! Tudom hogy baromi nehéz és lehet hogy elsőre sokkot kap és hisztizni fog de várj ne vegyél komolyan semmit amit mond. Csak ha harmadszorra mondja. Próbálkozzatok különböző pozíciókban technikákkal.. Nincs annál rosszabb ha a pasi akár évekig is küzd a nő meg úgy van vele hogy így is jó úgy is jó ha van hüvelyi orgazmus ha nincs. Tudom milyen ez történt ilyen velem.. Remélem meg tudjátok beszélni mert ha neked hiányzik az ilyen féle kielégülés akkor nem lesz hosszútávon jó. Szurkolok nektek!! 40 f
2019. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Szereted, nem akarod elhagyni.

Akkor megoldást keress, mert nem biztos, hogy csak az ő hibája.

Viszont ha képébe tolod megbántod azon kivül semmi nem fog változni.

2019. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%
A kis farok átka. Pedig itt a gykn agyon van magasztalva, bár kétlem hogy azokat a kommenteket nők írják, nő nem fogja azt mondani hogy 10-13 cm az jó, de egy olyan akinek ekkora van, ajnározni fogja magát...
2019. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%
Mond meg neki, hogy rendeljen egy negro-falloszt az egyik szex-boltból, mert kiváncsi vagy rá, hogy ha az szétfeszíti a pin@.dat, arra mennyire izgul fel? :-)
2019. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Miből tudod biztosra h a mérete a probléma oka? Hány centi amúgy?
2019. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
20%
17 cm alatt igen kicsi az összes! Ha biztos vagy benne hogy a mérete a baj akkor mond meg neki! Hiszen nagyobb sosem lesz neki, ezáltal kár kapcsolatban maradnotok.
2019. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne a méretéről beszélgess vele, hanem arról, hogy próbálja meg máshogy csinálni, meg jelezd neki, ha valamit élvezel. Mert ha nem szólsz neki, hogy bocsi ez annyira nem jó most, akkor persze hogy csinálja, hallgatás beleegyezés.
2019. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!