Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nők fenekét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nők fenekét szeretném kinyalni?

Figyelt kérdés
Megőrülök a szép fenekek látványától. De gyakran még a kevésbé szépektől is. Minden vágyam beléjük nyalni... annyira rajongom értük, hogy valahogy ezt muszáj kimutatni, megköszönni. Közben pedig tudni, hogy a csaj a popsijára büszkén és nagyképűen (vagy hálásan) de élvezi a nyalást és örömmel fogadja. Mit lehetne tenni? 26/F

2019. aug. 5. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Legyen csajod
2019. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kerd meg ra baratnodet.Ez egy teljesen normalis szexualis vagy,csak elotte mossa ki jol.Meg lehetoleg ne egyen csilisbabot.
2019. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanilyen vagyok, üdv a klubban. Imádom, egyszerűen nem tudok ezzel betelni.

De nehéz rávenni őket.

2019. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Én kölcsönósen imádom, szerintem fantasztikisan jóleső kényeztetés mindkét félnek, és sokkal nyíltabb, közvetlenebb, erősebb és gátlástalanabb kapcsolatot eredményez.
2019. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell tenni 😄

Nyald kedved szerint.

2019. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szólits le csajokat ezzel a dumával.


Hamarosan a koterba kerülsz és ott gyakorolhatsz egész nap. Igaz nem nőin hanem jó szörös kancigány seggen.

2019. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az is izgat, ha valaki nekem csinálná, az összes barátnőm oda volt a fenekemért, hogy mennyire kerek, kemény.

Csak hát ez nem szokványos, és messze nem várnám el ezt egy csajtól se, ha nem szívesen csinálná.

2019. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére találtam hozzá partnert.Nekem is ez a gyengém...
2019. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En a paromtól kértem egyszer, hogy pisziljon ott is. Nem akarta, én meg nem erőltettem. Valami vonz benne engem is, hogy kipróbáljam egyszer mien kapni, avagy adni. De ez a jelenlegi párommal sajnos tabu. Majd az élet hozza.


22l

2019. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a fétisem. Nagyon beindulok attól, ha kinyalhatok egy szép kerek női feneket.


28/F

2019. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!