Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha huszonéves barátoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Lányok, ha huszonéves barátotokról kiderülne, hogy szűz, miután már összejöttetek, akkor ezért miért szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
Tudom, nem mindenki szakítana ezért, de itt az oldalon olvasom srácok válaszait, hogy a barátnőjük ezért dobta
2019. aug. 5. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Igen szakítanék vele. Nekem tapasztalt férfi kell, nem egy kisfiú akit nekem kelljen tanítgatnom. Szerencsére hamar kitudom ölet szűrni különböző tesztekkel.
2019. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Nem szakítanék ilyenért de nem jelent jót ha ennyi idősen egy nőt sem tudott még megszerezni (rajtam kívül) / egy nőnek sem kellett. Akkor nekem sem kell. :D + a tapasztalatlanság kiábrándító de mondjuk ezen lehet segíteni
2019. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
#2 Nem szakitanal vele,de nem kell Neked.Erdekes logika,erdekes....
2019. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
21 voltam az elsőnèl autóba csinàltuk, összejöttünk, pár hónap után kèrdezgetett h mègis hàny làny volt előtte... Erről ennyit.
2019. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

3: én nem szakítanék feltétlenül de azok fejével gondkodtam akik megtették mint a kérdésben.

4: autóban aztán rengeteg lehetőség és hely van megcsillantani a tudást, szexeltem kocsiban jó párszor és ott nem nehéz nagyot alakítani. :D

2019. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az szégyen a nőnek, hogy nem tudta kiszürni hogy egy vesztesnek bedölt. Az hogy valaki 20+ évesen szűz azt jelzi hogy egy nőnek se kellett. És ez nagy szégyen annak a nőnek aki bedől egy ilyen szövegének.
2019. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!