Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a 26 éves pasi, akivel ismerkedtek, bevallaná nektek, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Tetszene a dolog. :)
2017. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég fura lenne.

Miért szűz? Van valami különösebb oka?

2017. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát furcsálnám. De nem ismerkedek 26 évesekkel. 17 évesen nem szeretnék semmit tőlük.
2017. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tartasz tőle, hogy emiatt lekoptat, vagy ezt cikinek érzi, vagy ettől rosszabb lesz a szex, akkor ne mondd el.

HA meg úgy sejted ez bejönne neki akkor mondd el.

Fiúknál nincs kézzelfogható jele, hogy szűz, max ha bénázik akkor felmerül a gyanú, de szerintem ne stresszelj ezen. :)

2017. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék,nekem is tetszene. :)
2017. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vőlegényem 27 évesen szűz volt amikor megismerkedtünk. Eleinte kitért, ha szóba jött a téma. De aztán egyszer csak bevallotta.Elmondta hogy nem merte eddig elmondani, mert félt, hogy akkor nem állok szóba vele. De könyörgöm miért olyan fontos ez? Ha tetszik, kedvelsz valakit, akkor szerintem ne ez legyen az az ok, ami miatt elutasítod!


23N

2017. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tuti nem merném elmondani soha senkinek 21/F
2017. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!