Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy manapság már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy manapság már a globális felmelegedés miatt van nagyobb pénisze a fiataloknak?

Figyelt kérdés
Amíg pár évtizede a 13-15 cm volt az átlagméret, addig manapság a fiatalok döntő többségének már 16-18 körül van a farokmérete (sokat zuhanyoztam exsportolóként és sokat beszéltem erről a lányokkal is, onnan tudom mindezt). Kb. 19 felett számít nagyobbnak, 16 alatt pedig kisebbnek. És tényleg csak a fiatal tizen- és huszonéves korosztályt nézve. Az is köztudott, hogy a feketéknek/afrikai pasiknak és latino dél-amerikaiaknak van globálisan nagyobb mérete mégpedig azért, mert az egyenlítőhöz közelebb élnek (vagy őseik éltek) és a jobb hőleadást segíti a nagyobb felület (nagyobb farok). Mivel a globális felmelegedés miatt az átlaghőmérséklet magasabb valamint a napsugárzás intenzívebb lett és emiatt jogos a kérdés, hogy vajon az elmúlt évtizedek során egy olyan jellegű evolúciós változás ment végbe, ami a feketékre is jellemző és a nagyobb átlaghőmérséklet miatt a fehér pasiknak is ezáltal nagyobb lett a mérete?

2019. aug. 5. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott, hogy a GYK regisztráció 10 centivel megnöveli a pénisz hosszát.
2019. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen vastagabb is neki, mielőtt valaki kicsavarná a kérdésemet. Hossz és vastagság egyenesen arányos az én értelmezésemben.
2019. aug. 5. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Chh, kis naiv.. nekem akkora a farkam mint az alkarom.


Privátok jöhetnek nyugodtan, nők mellett most adószakértők megkeresését is szívesen fogadom.

2019. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
2019. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Az már összeesküvés elmélet 😂😂😂 gondolj bele szegény jegesmedvéknek vagy eszkimóknak milyen rossz lehet. 2 centis farkuk lehet kb :(
2019. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki tud nagyot mondani!

Nekem is majdnem 20 cm.


22/N

2019. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még ha igaz is, hogy egyre nagyobb a férfiak farka, nem biztos, hogy összefüggésben van a globális felmelegedéssel. :D Két dolog egymástól függetlenül is változhat hasonló módon. De ha ennyire érdekel ez téged, és látsz benne fantáziát, kezdd el kutatni. :D
2019. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak a pénisz kérdések vannak, annyira unalmasak.
2019. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
nekem 50 cm-s na és?
2019. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9. Mi a karod vagy a lábad?

Elfelejtetted leírni...

2019. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!