Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3.8 cm vastag pénisszel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.8 cm vastag pénisszel ki fogom tudni elégíteni a barátnőmet? Mennyire számít ez megfelelőnek a csajok körében?

Figyelt kérdés
26 vagyok és úgy tűnik végre megtörik az átok. Révbe ért a karrierem, már jó fizetésem van és egy elit szórakozóhelyen összeismerkedtem egy 22 éves csinos egyetemista lánnyal. 3 napja ismerem, de már holnap estére "programot" szervezett az albérletére. Szinte biztos, hogy szexre kerül sor, mert - jó oké nagyrészt a pénzem miatt is, de a külsőmön/személyiségemen is sokat fejlesztettem - de eléggé vonzódik hozzám. A gond csak az, hogy szűz vagyok, vagyis pontosabban barátnőszűz, mert évente 1-2 alkalommal eljárok prostihoz, ahol - bár szerintem sanszos, hogy csak megjátssza a lány - de élvezni szokta a szexet a partnerem. Most viszont egy olyan lánnyal fogok lefeküdni, aki testileg nagyon érett, több partnere van, arról is tud, hogy évek óta nincs barátnőm (a prostizást logikusan letagadtam), megnyugtatott, hogy nincs ezzel gond (én a karrieremre hivatkoztam ő megértette vszeg ebben a vagyoni helyzetem súlya is közrejátszott), majd egymásra hangolódunk, de baromira kiábrándult leszek, ha nem fogja élvezni vagy megjátssza (mint a prostik szerintem nagy része). Fogalmam sincs egy igazi "hétköznapi civil" lánynak mennyire elég egy ekkora vastagság. A hossza 15-15,5 cm, de az szerintem annyit nem fog számítani. Tudom, hogy elfogadás, hangolódás blablabla légyszi kíméljetek a kitérő és hitegető válaszokkal. Egzakt arra vagyok kíváncsi, hogy ekkora méret mire elég random kiválasztott 100 egyetemista, fiatal, egészséges, szép csaj esetében?

2019. aug. 5. 22:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindegy?


Amúgy meg a kisfarkúak mindjárt meggyőznek hogy ez tragédia :D

2019. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

...szerinted létezik erre hiteles kísérlet?


Hát, haladnod kell még azzal a fejlődéssel - csak ezúttal ne a pénzre meg az egzisztenciára hajts, hanem a "józan ész"-re.

2019. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14-14,5cm a kerülete de meg nem szexeltem.

Szóval nem mérvadó .


Ha alkalom adódik rá csináld és legyél ügyes

2019. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Na megint kitérő válaszok.... -_-

Na akkor: LÁNYOK VÁLASZÁRA vagyok kíváncsi. Egzakt tapasztalaton alapuló véleményt. Tök mindegy most mennyi a pénzem/eszem.


Mire elég egy ilyen vékony pénisz általánosságban?

2019. aug. 5. 22:42
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

#4


Pontosabban azon lányok válaszára vagy kíváncsi akik hordják magukkal a kis vonalzó és centikészletet és méregetik a sok partner brokijait amit aztán fel is vezetnek a táblázatba :D


Embeeeeeer :D

2019. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

"Nekem 14-14,5cm a kerülete de meg nem szexeltem."


Hát nekem sajnos 11,5 cm a kerülete. Nem tudom mire számíthatok. Lehet, hogy életem első intim élménye egyben az utolsó is lesz és lelkileg össze fogok zuhanni, ha nem fogja érezni, hogy benne vagyok.

2019. aug. 5. 22:44
 7/39 A kérdező kommentje:
#5: Jajj ne értetlenkedj már! Mintha egy lány a finom, vékony kezével nem tudna viszonyítási pontot alkotni egy farokvastagságról ha megmarkolja azt. Aki kettőnél több péniszre fogott már rá kézimunka során annak baromi pontos rálátása van, hogy mekkora egy-egy pénisz vastagsága.
2019. aug. 5. 22:47
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem. Viszonyítni ránézésből tud, mivel nem tudhatja, hogy az a kettő pontosan mennyi is volt (a férfi meg úgyis túloz általában) szóval ha az eddigi partnerek mondjuk 5,5 és 5,0 akkor mihez viszonyítson? Ezért értelmetlen ez a "kérdés

2019. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"szóval ha az eddigi partnerek mondjuk 5,5 és 5,0"


Hát ha olyan vastag a dákó, akkor az a fél centi már lósz@*t nem számít. Viszont nekem 3,8 cm és ha megmarkolom a farkam, akkor a mutatóujjam és a hüvelykujjam legvégén lévő ujjperc pont fedi egymást. Ha megmarkolom a dezodoros flakont, akkor már nem ér össze egyik ujjam se. A dezodoros flakon 4,5-4,7 cm vastag, ami szerintem már elég jó vastagság és több csajtól hallottam már, hogyha nem ér össze a két ujja amikor megmarkolja a farkat, akkor az már elég jó vastagság. Márpedig nekem nőies kezem és ujjaim van, tehát elvileg reprezentatív ez a mérés. Szóval ilyen könnyen lehet megkülönböztetni egy cingárfa**út egy normálfarkú pasitól. Elég a markolásra hagyatkozni.

2019. aug. 5. 22:57
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Ezt mi h tudjuk megjósolni neked h az adott csajnak elég lesz e a méreted vagy sem?

Ezt majd ő mondja el neked.

Nekem túl vékony lenne a péniszed, én jobban szeretem ha kitölt, kicsit feszít már.

De ez csak az én véleményem.

L

2019. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!