Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit szólnátok, ha az utcán odamenne hozzátok a férfi és ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Csodásan szép a lábfejed, szeretném megmasszírozni, mélyeket beleszippantani a talpaidba, szopogatni a labujjaidat, benyalni közéjük, gyengéden harapdálni őket, arcba temetni a talpakat, nyalogatni, végigcsókolni a lábfejeiteket.


Kort is!



2019. aug. 6. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
2. So után akkor pofont kapna hogy hihetetlen aztan meg rendort is hivnék de komolyan
2019. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Sor*
2019. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát bár én nem nő vagyok, szerintem hatalmas nevetés közepette mennék tovább. Ez így azért elég érdekes egy random embernek :D
2019. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Elszaladnek
2019. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ember állj már le, ez komoly zaklatás, és azért benned sincs szerintem akkora bátorság hogy egy ismeretlen nőnek igy ezt elmond, és konkrétan az esélyed 0, és akkor ez miatt mondják ránk akik szeretjük a lábakat hogy betegek vagyunk. -,-"
2019. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

#5 Igy van.Mi labfetisesek vagyunk a beteg aberraltak,mert van egy ket ilyen elvetemult pszicho:D


Vicc,vicc.

2019. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
hát, te beteg vagy
2019. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezt már a múltkor megbeszéltük.

Még mindig ultra gáz. Ha változik valaha a helyzet, és elfogadható lesz, majd szólunk, jó?

2019. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Figyi, ez addig fér bele, hogy Csodásan szép a lábfejed.

Okosabb lenne azt mondani, hogy a lábad.

De a masszírozás már sok így elsőre, a beleszippantani már ijesztően tolakodó, és nagyjából a szopogatásnál kezdenék el futni, de mint akit kergetnek.

De a többi sem jó, csak mondom, hogy nőként bennem ezek az érzések fogalmazódtak meg, ahogy olvastam.



Szép a lábad. Ennyi fér bele az utcán első látásra.

2019. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Én beletolnám a szájába hagy élvezkedjen a 12 órás talpalás utáni lábszagomon. Egy életre elfelejtené a nagy lábfetisizmusát.
2019. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!