Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú (30-40 év körüli)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú (30-40 év körüli) pasik! Mit szólnátok ha egy fiatal lány ezzel hozakodna nektek elő?

Figyelt kérdés

Mondjuk legyen a lány valahol 20-25 között.

A történet annyi lenne hogy nagyon összebarátkoztok valahol, pl munkahelyen, vagy egy helyen lenne a hobbitok, akármi. És a lány egyszer csak szerelmet vallana nektek, és mivel szeret titeket és bízik is bennetek elmondaná azt is, hogy neki nehéz a szexuális élet, mert gyermekkorában az apja többször megerőszakolta. Ezt nem is merte mondani soha senkinek ti vagytok az elsők, nem is szeretkezett senkivel azóta, de mivel belétek nagyon szerelmes lenne, elmondaná ha azt szeretné hogy veletek történjen meg az “első normális” együttlét, ami számára olyan lenne mint a szüzesség elvesztése, hiába fizikailag már nem az.

Mit reagálnátok erre, mit mondanátok?

A sztori sajnos valós eseményeken alapul, szóval kérlek titeket komoly válaszokat írjatok! Köszönöm!



2019. ápr. 26. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Férfiként átéltem ilyet.
2019. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla kérlek? Akár privát üzenetben.
2019. ápr. 26. 21:50
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva nagyon örülnék neki hogy ennyire bizik bennem és vágyik rám és szeretném megadni azt amire vágyik !
2019. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérném hogy bármi ami még eszébe jut mesélje el nem azért mert kíváncsi vagyok csak mert nem szeretnék valami nem megfelelő mozdulattal bármivel rossz "gombot" benyomni olyan emléket előidézni ami nem kellemes. Ha valóban így gondolná akkor lehetne róla szó de nagyon erős bizalom kell hozzá mivel én meg arra kérném hogy ne olvassa a fejemre hogy idősebb vagyok nála hiszen ezt tudja a kezdetektől fogva.. Mindent meg lehet beszélni őszintén..
2019. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A leírás alapján úgy tűnik hogy valóban túl vagy rajta szerencsére.

De ha biztosra akarsz menni,akkor dugás utánra hagyod a vérfertőzéses sztorit. Mert hiába nagy lépés ez neked a férfi agyban ilyenkor felvillan egy lámpa,hogy problémás.

2019. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Megmondanám hogy csak szexet akarnék töle
2019. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

azt gondolnám, hogy csak azért akar idősebb férfit, mert sérült.



normál esetben volt már több mint 10 évvel fiatalabb nő az életemben, de nem azért, szimpatizált velem, mert valami gyerekkori trauma érte. Én így nem vállalnám be

2019. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Végighallgatnám, megértően bólogatnék, aztán jó alaposan megszeretgetném
2019. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy nem tudom pontosan mennyire vagyok rajta túl. Addig sikerült eljutnom hogy viszonylag normálisan tudok beszélni róla, már nem sírom el magam, de hosszú idő volt hogy egyáltalán felfogjam az egészet ami történt, de beszélni eddig soha nem mertem róla senkinek. Nagyon szégyellem.

De ez a pasi..hát azt hiszem nagyon beleszerettem. Rengeteg foglalkozást, törődést és szeretet kapok tőle, sikerült elérnie nálam hogy ne féljek annyira az érintéstől, már nem menekülök pánikszerűen ha pl megölel (mert volt rá példa).

Azért jutott eszembe ez az egész. Persze azt nem tudom hogy adott esetben ha ott tartanánk hogyan reagálnék, de úgy érzem ennek a dolognak sok fájdalmán enyhített már,és ez ilyen aktus után talán bátrabb lennék, jobban el tudnám fogadni magam és érezhetném hogy a testemet úgy is “használhatom” ahogy nekem jólesik.

Valami írta hogy ha előtte elmondanám neki ezt kattana a pasinál hogy problémás vagyok...erre azt hiszem már rájött. Igaz abban biztos vagyok hogy arra nem hogy ennyire mélyen. Igyekeztem és igyekszem az életben nem mutatni soha, igaz ha belegondolok azért az nagyon meglátszik rajtam hogy valami nem stimmel...erre is ő világított rá igazán, mondta.

2019. ápr. 26. 22:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Más lelki sérülését kihasználni nem szép dolog.
2019. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!