Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti, hogy sorozatèl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy sorozatèlvező vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor a csiklómat izgatom (magamnak, vagy pl orális szexnèl) amikor orgazmusom van, elèlvezek (ha magamnak csinálom gyakran spriccelve ) jön az az eufórikus orgazmus èrzès, el is megyek, de utánna nem leszek èrzèkeny, hanem kb előlről kezdődik az egèsz. Volt hogy 6-7x elmentem egymás után, de szerintem többedszer is tudtam volna. Az első orgazmusig úgy 10-15perc kell, utánna kb 3-5 percenkènt jön.

#szex #hüvely #orgazmus #nő #test #Sorozat èlvezès
2019. aug. 7. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Már alig egy hónap és kezdődik az iskola
2019. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De vicces vagy 1-es, most kezded az 1. osztályt? 😊
2019. aug. 7. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Kerdezo,ne legy ikyen bunko!O ujra jarja az 1.osztalyt,latod,irni mar tud.



Viccet felreteve,nem vagy sorozatelvezo.Te is irtad,3-5 percenkent van orgazmusod.

2019. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
inkább félautomata vagy:D
2019. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is sorozatélvező vagyok. Imádok jó sorozatokat nézni.
2019. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Beretta
2019. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Sztem sorozatélvező vagy.
2019. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Tudod rá a választ: igen, élvezd :)

Csendben megjegyzem, nem az számít, hogy valaki sorozatélvező, vagy egyszer és utánna kicsit pihenni kell - mindkettőnek lehet teljes és örömteli szexuális partnere.

2019. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

multi orgazmus olyan, hogy kb egybefolyik több orgazmus, egymás után jön a másik, nem kell igazán pihenés vagy több perc. Persze ezt a többször egymás után kicsi pihivel dolgot is lehetne annak hinni, de ha már átéltél igazi, összemosódott orgazmusokat, utána már nem fogod annak hívni azt ami most van.

Viszont jó hír, hogy leírásod alapján neked simán sikerülhet.

Párom is ilyen, neki akkor jön ez általában, ha változik a tempó, vagy új érzés jön. Mondjuk ha simán orál szex van és eljut a csúcsra, már éppen élvezkedik és akkor kezdem el ujjazni, az ad neki egy extra löketet és jön is a második neki, sőt akár a harmadik is ha gyengéden kezdem és a hullám végén begyorsítok.

2019. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!