Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondoltok erről? Ahogy észre vettem elég megosztóak a vélemények

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha egy lánynak nagyon kell pisilnie, és mondjuk a buszon van és nem mehet ki pisilni? Izgat titeket ahogy toporog és szorítja vagy sajnáljátok amiért tartania kell :) légyszi a trollok kíméljenek :)

2019. aug. 8. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Lefognak pontozni,de van velemenyem.


Nem izgat,de szerintem nem baj ha erre izgul.Joga van elvezni ezt,ha az en paromat izgatna,elfogadnam,es orulnek,h oszinte velem.

2019. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom... Ha fingok egyet mert nagyon kell kaksizni az is izgat?
2019. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Engem ez iszonyúan izgat, sőt imádom azt, amikor egy nő kényszerűségből bepisil. Láttam már ilyet élőben, sajnáltam szegényt, de szexuálisan nagyon nagyon izgató volt, ez az igazság...
2019. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Már nem azért, de aki elmúlt 8 éves, az nem kezdi el kiabálni, hogy pisilni kell, szóval szerintem senki nem tudja.

Én néha akkor is toporgok, amikor ideges vagyok, mert pl. várok a buszra, nem csak akkor, ha pisilni kell.

2019. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) ment a zöld pacsi
2019. aug. 8. 13:26
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon izgató, ha egy lány a bepisilés határán van, és alig bírja visszatartani :) Ha még be is csurran, az iszonyat izgató, és ha utána beengedi az összeset, az a mennyország :D De sajnos csak videón láttam eddig ilyet, de nagyon szívesen végignézném élőben is :)
2019. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. aug. 8. 13:29
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Aláfekszek és kinyitom a számat.
2019. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom mi lehet abban izgató hogy valaki bepisil. Ráadásul azért ha előre gondolkodsz nem kerülsz ilyen szituba. Én utazás előtt vagy ha bárhol érzem hogy kicsit is kell elmegyek mosdóba 🤷🏼‍♂️

Ha ilyet látnék akkor sajnálnám szegényt,akár felajánlanám hogy elviszem haza kocsival hogy át tudjon öltözni, de egy szemernyit se izgatna a dolog. Az azért már a beteges kategória,még akkor is ha ezért le leszek pontozva. ( nyugodtan mert lesz*rom)

2019. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
69%
Nem izgat, maximálisan.
2019. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!