Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pharmatex fogamzàsgàtló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex fogamzàsgàtló tapasztalatok vêlemênyek. Menyire biztonsàgos termèk?

Figyelt kérdés
Tudom 100% mincs de ez mèg is milyen is ?
2018. okt. 5. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mikor terhes voltam

A terhes tanácsadóban 10 nőbôl Pharmatex helyes használata mellet lett terhes ebből 4 fiatalkorű 4 középkorú és 2 huszonéves

A Pharmatex megszakitásos szexhez találták ki nem beledurrantáshoz de csak azoknak akiknél nem gond ha mégis becsúszik


Olvass utánna a Pharmatex-Baby-nek


24N

2018. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

70% a védettség

Az a 30% meg elég nagy ha nem akarsz Gyereket!!!

2018. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se sok jót hallottam róla, esetleg gumi vagy fogamzásgátló mellé jó kiegészítőnek.... De csak az egyedül nem biztonságos eléggé....
2018. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk eddig 100%,ez kb 10 éve így megy.
2018. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi kb. 3 évig azt használtuk, sosem volt belőle baj.
2018. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 éve, semmi baj
2018. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évekig használtuk a tablettát és a kúpot is. "Beledurrantás" mellett sem volt soha semmi gond.
2018. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszakítás mellett biztosítéknak jó, de én nem kockáztatnék vele, hogy telibe belém menjen Pharmatex mellett. Mi megszakítás mellett használtuk, úgy nem volt gond.
2018. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!