Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mennek az egyejszakas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mennek az egyejszakas kalandok?

Figyelt kérdés
Pl tinderen ha megismerkedtek es egyejszakasba vagtok. Hogy tortenik? Csak levetkoztok es egymasnak estek? Mi a menete egy kalandnak? 18 L

2019. aug. 8. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Kb. ennyi.
2019. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Igen,igy,le is irtad a lenyeget.
2019. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem , mi előtte még egy fél órát körülbelül az atomfizikáról szoktunk beszélgetni😁😁
2019. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem tinderen ismerkedtem, és nem is egy hanem több éjszaka lett :D

De egyébként mi iszogatunk előtte, aztán dugunk, reggel pedig megyünk. Ennyi.


18/l

2019. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is egy órán keresztül elkérdezgetem hogy tud-e különbséget tenni a katalán és a gallego nyelv között, van-e kedvenc német dialektusa, tudja-e mi az egyetlen angol nyelvű ország Dél-amerikában. És a válaszaitól függően lehet még a kezét sem fogom meg :)
2019. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Egyetlen egyszer volt egyéjszakásom olyannal akit akkor ismertem meg egy buliban, mikropénisze volt. Javarészt az ismerősi körből kavartam pasikkal, volt akivel utána huzamosabb ideig, ők legalább nem voltak teljesen zsákbamacskák. Egy ferde este után együtt mentünk haza és tovább nem részletezem.
2019. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Tinderen például úgy, hogy megbeszélem a csajjal, hogy csak alkalmit akarok, ha ez oké neki is, találkozunk, beülünk valahova egy rövid időre és ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor utána felmegyünk valamelyikőnkhöz.
2019. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Bocsánat, adok komoly választ is. Volt olyan akit ismertem és úgy alakult a házibuli hogy össze keveredtünk, volt olyan akit valamennyire ismertem csak és együtt utaztunk de neki korábban véget ért a program és oda jött hozzám és összejöttünk, a leg extrémebb egy barátommal voltam össze akadtunk egy szülinapozó társasággal, beültünk valahová mi kajáltunk ők nem akartak, és odajött egy csaj nem is gondoltam hogy ilyen vadmacska és elhívott mind a kettőnket magához és nem egyszerre de egymás után lerendeztük.
2019. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki máshogy, nincs általános egyéjszakás kalandok kézikönyve. Még ugyanannál az embernél is egszer így, máskor úgy történnek a dolgok (minegy, hogy tinder, buli, fesztivál vagy akármi), partner és szituációfüggő.

Egy valami közös az alkalmiakban: az értelmesebbje használ közben óvszert :)

2019. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem, annak ellenére hogy férfi vagyok összesen egy darab ilyen kalandom volt. Egy külföldi egyetemista lánnyal. Egy buliba ossszismerkedtunk, aztán buli végén az én lakásomba feljottunk. Isteni éjszaka volt, nagyon nagy menőnek éreztem magam, egészen addig míg két nap múlva nem kezdett el viszketni a pöcörő. Aztán még egy napra rá genny folyni belőle. Király kis gombát kaptam el, hónapokra szetverve a sz*xuális életem 😁 persze ezzel nem akarok senkit sem eltántorítani az egyéjszakás kalandoktól, de legyetek óvatosak mert tök részegen nem a legjobb döntéseket hozza az ember.
2019. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!