Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban hogy kezdeményezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban hogy kezdeményezzen egy lány? Vagy ott mindig csak egyéjszakás kalandok lesznek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Buliban miért nem ink csak bulizol és hagynád a pasikat kibontakozni. Ha akarnak majd odamennek hozzád és kezdeményeznek.


L

2019. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss nyugodtan ne legyél szégyenlős :)
2019. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindig a nő választ! Miért nem lehetne kezdeményezni akkor?
2019. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán odamehetsz ahhoz aki tetszik neked. Onnantól meg alakulni fog a dolog. Van aki csak egy éjszakás kalandot keres van, aki normális kapcsolatot. Én pl. egy normális rendes lányt keresek, nem egy éjszakás kalandra, de nem szoktam odamenni a részeg csajokhoz, mert nincs semmi jó szövegem sajnos :D
2019. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Én ott ismertem meg a párom, mármint buliban.

Hazahozott kocsival, beszélgettnk messengeren, majd jött a rendes randi.

Tavaly megvolt a lagzi is.

2019. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A fiúk 99 %-a egyéjszakás kaland reményében megy el bulizni. Pláne ha a nő megy oda hozzá ismerkedni, nem sok jóban reménykedhetsz. Persze én is ismerek egy-két párt, akik ott jöttek össze, de én vagy 6 évig jártam buliba, és semmi értelmes pasit nem sikerült összeszedni.

Amúgy ha mosolyogsz, akkor odamennek hozzád. Nézz körbe, ha látsz egy helyes fiút, akkor kezdj el szemezni vele, és ha bejössz neki, akkor oda fog menni hozzád.

2019. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Baromság amit az első ír

Ha annyira akarjátok az egyenjogúságot akkor menjetek ti is oda és nem kell vigyorogni meg szemezni teljesen értelmetlenül

Erről ennyit

2019. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia.

Szerintem is nyugodtan odamehetsz hozzájuk.

Kicsit meglepődnék, de örülnék is neki nagyon. :)

Miért pont buliban szeretnél ismerkedni?

2019. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!