Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csinálnátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csinálnátok ezt a barátotoknak, ha kérné (ruined orgasm)?

Figyelt kérdés

a ruined orgasm (elrontott orgazmus) lényege h abbahagyod az izgatást közvetlenül az elélvezés előtt. így ugyan ki fog folyni sperma de orgazmus nem lesz, és az egész egy elég kellemetlen élmény.

van viszont egy előnye, hogy utána gyakorlatilag ugyanolyan felizgulva marad a férfi úgyh a második menet gyakorlatilag rögtön kezdődhet (ami jóval tovább fog tartani)


2019. aug. 8. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Bocs,srackent valaszolok.Ha van baratnod,nyugodtan kerd meg ra.Szerintem is nagyon izgato,ehhez fontos h a partner is domina tipus legyen.
2019. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha erre vágyna, persze.
2019. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Ruined orgasm ez csak a szűz pasikat izgatja akik akkora szerencsétlenek hogy már attól is feláll nekik ha egy nő elutasítja őket. Nincs barátnője annak akit ez felizgat.
2019. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem csinálni fiúknak, pláne mivel néhányuk utána még kemény és használható marad :)
2019. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Volt h már csináltam a barátomnak.
2019. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Csináltam már többször is, bár ez nem pont olyan, ahogy leírtad.

Persze van kivétel, ha valaki többlövetű, de az nagyon ritka. Ez inkább olyan, hogy a sperma kijön, de a pasi nem igazán elégül ki, nincs rendes orgazmus, viszont szépen lelankad és már nem kívánja utána.

Tehát amolyan elpazarolt lehetőség.

2019. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne igen
2019. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú nagyon rossz érzés, az viszont igaz, hogy utána mehet még egy menet, mert úgy érzem, nem elégültem ki. Bár a merevedésem az elrontott orgazmus után is elég labilis.
2019. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ruined orgasms are used in cuckolding and male control. It’s a way of draining the submissive without the pleasure of the orgasm.


We’ve all had one at some time or other usually unintentionally. You build up and pull back to that orgasm tip over point so many times that if you’re not careful your orgasm will actually fizzle and die. In the case of cuckolding or just male control you do it to drain the balls and that’s it. The ejaculate will actually just pour out and there will be no muscle spasms or fun stuff to go with it.


Most men don’t want a ruined orgasm but their Mistress doesn’t want them experiencing pleasure for a variety of reasons. One reason is it keeps the focus off their cocks and on the Mistress where it should be.


Is it bad for you, no. It won’t do anything harmful it just doesn’t feel good because you don’t experience a full pleasurable orgasm.


There is no perfect way to perform a ruined orgasm either. You need to know your submissive well enough to be able to feel with your hand when he’s getting to that edge obviously. Never go by his expressions or what he might be saying cause let’s face it he’ll try to get that one slip over the edge. Like everything else it just takes practice. You can also use prostate massage the same way.

2019. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tolmácsot szeretnék kérni!
2019. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!