Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nő ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés
Az első kapcsolatom valami hehetetlenűl jó volt, egy szexmániás őrült vagyok egész nap birnám... gondolom dolgoznak a hormonok... de ez után csak ilyen lágy együttlétek jöttek, probáltam feldobni az eletem snapchat képszex video szexel de ott sem talaltam hasonlót aki leírta volna keményen, lehet hülyeség, vagy tényleg mindenkinek egyszer jön az életébe egy szexmaniás lány ? :|

2019. aug. 8. 23:45
 1/7 Csicuki ***** válasza:
82%
Valószínűleg csak rossz helyen kerestél sokan vannak a lányok közt is akik imádják...
2019. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Tudod az emberek tobbsege normalis...A tobbi az abberalt meg fetishes beteg idiota es szexorult.
2019. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
15 évesen mindenki szexmániás.
2019. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Fogsz talalni a te igenyeidnek megfelelo lanyt,ido kerdese,ne csuggedj!
2019. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő ilyen.

19L

2019. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők húsz harminc százaléka esik abba a körbe, akit te "szexmániásnak" gondolsz és körülbelül azonos lehet az étvágyatok..
2019. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem 15 vagyok :) és aki értelmes választ adott annak köszönöm! :)
2019. aug. 9. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!