Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pózban majdnem kicsúszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pózban majdnem kicsúszik a kis farkam (14cm). Én csinálok valamit rosszul vagy csak fogadjam el hogy ennyire vagyok képes?

Figyelt kérdés
máj. 15. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt olyan partnerem akinek kisebb is volt 14 cmnel, de pl kutyaban nem csuszott ki
máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

De miért csúszik ki, ?

Ne mozogj annyira.

máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
De kemeny? Vagy csak felig. Nekem olyankor szokott amikor nem teljesen all.
máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha majdnem akkor még mindig punciban van. Vissza lehet dugni nem? Az tényleg nem árt ha kemény is közbe, de azért azt lehet érezni hogy merre jársz a punciban. Persze ha most kezdted az más, akkor csak gyakorolni kell.
máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém is 14 cm és mikor az asszony nem pucsit eléggé, akkor kutyában velem is előfordul.
máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
30%
In god we trust.
máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha ügyesen használod akkor nem fog kicsúszni. S vannak olyan pózok, nyakatekert figurák aminél - főleg ha kövérebb valamelyik fél - hogy egy 20-asból is csak pár centi lenne bent.
máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Majdnem? Tesó, majdnem? Ha csak majdnem akkor pont a legjobban csinálod!


Én is addig húzom ki hogy épp ne jöjjjön ki, és utána tövig tolom

máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
63%
De az sem baj, ha kicsúszik. Az is izgató, hogy teljesen kihúzod, majd bedurrantod, közben paskolhatod a puncit. Nincsenek szabályok, a játékosság a lényeg.
máj. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl 15 centi, tehát csak egy centivel nagyobb, így értem miről beszélsz. Nekem főleg misszionáriusnál fordul elő, mikor nagyon akarom tolni tempósan, akkor sokszor kicsúszik, pedig már össze vagyunk szokva rendesen. És annyira azért nem vagyok potens, hogy mindig fullon álljon, mikor picit puhul, akkor a legrosszabb, és össze is megy 1-2 centit. Lovaglónál az elején barátnőm hajlamos volt nagyokat mozogni, mindig féltem, hogyha kicsúszik fájdalmas lesz. Szerencsére már megszokta, hogy kissebbeket mozogjon (lehet zavarja azért, de orgazmusa szokott lenni szerencsére). Ami a tuti, az a kutyapóz, mikor rendesen bepucsít, na ott nem csúszik ki.
máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!