Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi rossz történhet velem, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi rossz történhet velem, ha majdbem 40 éves férfiként elmennék egy 18-22 éves fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 06:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne baj belőle, de akár fel is szedhetnél valakit ingyen, elég sok fiatal lány kapható, csak le kellene szólitani. A nemek közt lenne igen is.
2019. aug. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem történik,legfeljebb egy élménnyel gazdagabb leszel.
2019. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
23%
Kizárási pánik...?
2019. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13: Hogy mi?
2019. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Megöl az asszony.
2019. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

Semmi, ezért csinálom én azt hogy telefonálgatok nekik és amelyikkel nem lehet normálisan kb 4-5 percet beszélni, nevezzük lelki ráhangolódásnak, az nálam felejtős.

Ha az első mondása, hogy "ledarálja az árlistát", meg mikor akarsz jönni a második, akkor kuka.

És ezzel igy az elmult 10 év alatt összejöttem 12 normális lánnyal, totál kötetlenül voltunk. Akikből mind a mai napig 2-vel összejárok. Mindkettő abbahagyta már a profi szintet és rendes munkájuk lett.

Na ez is egy megoldás. És tutti hogy olcsóbb volt így, mint egy szépen lassan megunható "feleség-hitel-gyerekek" életforma.

2021. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!