Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya reggel rámnyitott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya reggel rámnyitott, nagyon ciki volt délután beszéljek vele erről vagy ne?

Figyelt kérdés
Anyu fél7kor szokott menni mindig dolgozni. Azt hittem nincs itthon és masztiztam de rámnyitott mert egy órával később indukt dolgozni. Hozzam fel témának ha hazajött? 18L
2019. aug. 9. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Amikor az utcán megyek, és látom a sok 18 éves csajt, egyik jobban nőnek mutatja magát mint a másik. Erre az oldalon kislànytként - valójában azok - aggódva írják ki az ilyen meg sok más fajta kérdéseiket....
2019. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális amit csináltál, nincs miről beszélni, max arról, hogy anyukád tanuljon meg kopogni.
2019. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm is ezt mondta. Ne aggódjam túl akkor?
2019. aug. 9. 07:38
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Min kellene aggódni szerinted?
2019. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tanuljon meg kopogni, nincs ezen mit megbeszélni, ugyanolyan termeszetes dolog mintha sz@rás közben nyitott volna ràd...
2019. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Ne aggódj miatta.

1, nem lehet nem megtörténté tenni, ezzel együtt kell élnetek.

2, normális szülők, emberek tudják, hogy a gyerekük csinál ilyet. Szükségükk van rá

2a, legfeljebb eddig picilányának gindolt, hogyte kis dizni hercegnő vagy és nem teszed...

3, furcsa lehet de feltehetőleg anyud is csinálja,

4, akármennyire is kezd nyitott lenni a világ, és lenne szükséges a dolog, a családban a szexről, szexualitásról beszélni a nagy többségnél tabu, tehát nem fogja szóba hozni.

2019. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

En 16 éves koromban kitettem egy kis táblát az ajtómra, hogy "Ha csukva van, kopogj!"

Általában minden ajtó nyitva van a lakásban. De ha becsuktam, ettől kezdve mindenki tudott kopogni.

21L

2019. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Nincs baj,mindenkivel elofordul.Legkozelebb kopogjon.
2019. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
A helyedben én azt tenném, hogy az éjszaka folyamán megállnék édesanyád szobájának ajtaja előtt. Mikor hallod, hogy szeretkeznek / vagy ha elvált és maszturbál/ fognám és benyitnék én is hozzájuk /hozzá/. Ezzel törlesztenél, és azt is megláthatod ő is csinál ilyent. Nem kell, hogy gyötörjön tovább a lelkiismeret furdalás.
2019. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
És ha majd akkor nyit rád ha szexelsz pasiddal? 18 évesen szerintem teljesen természetes dolog, ha anyud zavarja bármi az már az ő gondja.
2019. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!