Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen szégyenlősek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szégyenlősek általában az emberek?

Figyelt kérdés
Oké hogy ne éljünk pucéran de ha úgy alakul hogy meztelen meglát vki akkor miért vanbak felháborodva és takargatják magukat. Mindenki tudja melyik nemnek mije van és az hogy néz ki..
2019. aug. 9. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Engem is zavar srackent,ha barki meglat.A meztelen testem a baratnomre tartozik.Egyszeruen zavarkelto a helyzet.Nyilvan aki nudista,O mashogy latja.
2019. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert a testem a barátomra tartozik meg rám, más ne élvezkedjen a testemre
2019. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy #2 mondja, nem szégyenlősek, irigyek.


Senki nem akar ingyen műsort adni.

Van néhány nudista.

2019. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor én meg azt kérdezem, ha szerinted mindenkié egyforma, akkor miért vagy kíváncsi?! Ja, ffi vagyok.
2019. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én azért, mert undorító vagyok és nem akarom, hogy rajtam élcelődjenek vagy rossz érzést okozzak valakinek.
2019. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5. És miből gondolod, hogy az vagy?
2019. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Felháborodva akkor vannak és akkor takargatják magukat, ha olyan látja akinek nem akarják megmutatni. Gondolom te sem mutogatnád és mondanád "idesüss micsodám van" ha egy 80 éves hajléktalan, vagy egy bőrruhás komplett melegfront nézegetné a micsodádat.
2019. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

#6

Látom a tükörben.

2019. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Ezt igazából én sem értem. A médiákban az állatok nemi szervét szó nélkül mutogatják, láthatják még a gyerekek is, de az emberé tabu.

Mi csak nudista strandra járunk, sokkal jobb, egészségesebb, felszabadítóbb. Nem érdekel, hogy a másik milyen, nem azért megyünk oda.

Szerintem az lenne a helyénvaló, ha mindenki úgy lehetne, ahogy ő szeret. Én elfogadom, hogy ő fürdőruhában akar lenni, de akkor ő is fogadja el, hogy én meg nem. Mert például engem egy fürdőruha látványa pont annyira irritál, mint egy ilyen embert a meztelen test látványa.

2019. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem szeretjük mindenkinek mutogatni magunkat.

N

2019. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!