Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen volt az első egy éjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdésemet mert sose szexeltem érzelmek nélkül még. Félek h megijedek és inkább elmegyek vagy valami mikor a szexre kerülne a sor. Viszont jelenleg nem állok készen egy kapcsolatra és hiányzik a szex. 22/L
2019. aug. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt olyan.
2019. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a francba,nem vagy olyan lelki beállitottságú,akinek ez menne...masztizz mig jön a szerelem:)
2019. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Recept: először is magadban kell eldöntened, hogy valóban csak kielégítetlen vagy?! Ha igen, akkor beszéld meg magaddal, hogy ez olyan, mint ha elmennél egy étterembe vacsorázni: funkcionálisan kell, mert éhen halsz, de tudod, hogy majd otthon jobbat főzöl...

Kell némi megalkuvás, de benne van a pakliban az is, hogy frenetikus lesz! Gondold át, és lépj!

2019. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Jó volt bár én olyan ember is vagyok lelkileg, hogy sok dolog nem okoz problémát, mint másnak.
2019. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
nem volt jó, kihasználtam az első adandó alkalmat, megbántam. utána viszont volt jó pár, amit nagyon élveztem és megismételném, de sajna nem tudom a nevüket és a teloszámukat se.
2019. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem jött össze, három évig tartottutána volt pár igazi egyéjszakás, nekem ezzel n volt bajom. Egyszerűen kevés pasi tudja lekötni az agyam, aki nem ugorja meg ezt a lécet, de amúgy a külseje bejön, abból kaland lesz.
2019. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó volt. Olyat fiút válassz aki tetszik és nem lesz gond
2019. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!