Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti így bele mennétek...

Lányok! Ti így bele mennétek egy egy éjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Elmúltam húsz éves, de most adódott az első alkalom, hogy lefeküdhessek valakivel. Nagyon szeretném már kipróbálni a dolgot, a srác viszont nem igazán szeret. Szoktunk telefonon beszélgetni, de nagyon úgy érzem, hogy semmi komolyat nem akar...mármint azon kívül. Valószínűleg csak egyszeri alkalom lesz belőle.

Ti mit tennétek a helyemben?

Még soha senki nem érdeklődött irántam és most ez így jól esik, hogy vonzódik hozzám, de szeretni nem igazán szeret.

Várjak még vagy tegyem meg?

Teljesen tanácstalan vagyok, szüleimmel egyáltalán nem is merek ilyesmiről beszélni, mert annyira vallási fanatikusok, hogy nekik csak a házasság utáni sz*x lenne csak az elfogadható...én pedig nyilván nem fogok addig várni, mert ki tudja, hogy találok-e olyan pasit, aki szeret.

Megéri várakozni?

Leginkább lányok válaszát várnám!



2013. aug. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akármeddig is tartson megvárnám amig olyat találok aki szeret és nem csak szexet akar, elhiszem hogy jól esik de majd ha egyszer x idő mulva vissza gondolsz milyen is volt az első akkor az fog eszedbe jutni hogy ja volt valaki aki lefektetett és ott hagyott... szerintem nem tul jó ötlet inkább kapcsolaton belül vagy olyannal akit szeretsz
2013. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha már beszélgettek az nem egyéjszakás.

Az egyéjszakás, az megismerni, felszedni, lefeküdni vele másnap elköszönni, és többet nem találkozni, vagy ha mégis, max . köszönés, hogy ne legyünk bunkók, de nem kell vele a továbbiakban beszélgetni kapcsolatot ápolni.

Szóval gondold át az egyéjszakás fogalmát, és hogy te mire is készülsz. Lefeküdni egy ismerősöddel a szex kedvéért az szexkapcsolat lehet nem egyéjszakás. Báár ha csak egyszer feküdtök le lehet annak nevezni, de ki tudja, hogy ha egyszer megtörténik és ha jó volt akkor megismétlődik e?


Egyébként ha lány lennék magammal belemennék egy egyéjszakásba. :D

2013. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Huhh ez elég nehéz dolog szerintem. Ne hallgass azokra akik le akarnak beszélni és azokra se akik rá! Gondold át szépen a dolgokat, mit is jelent neked ez a srác és te mit jelentesz neki. Ha biztos vagy abban, hogy nem szeret és nem is fog, akkor te is legyél biztos magadban, mert nem lenne jó ha beleszeretnél, akkor csak fájdalmat okozna. Szóval ezt szépen gondold át és ha úgy érzed hogy érzelem nélkül le tudsz vele feküdni, akkor tedd meg de csak akkor! Elvégre 20 éves vagy nem egy kisgyerek.

A házasság utáni szex meg baromság! Gondold már el ha hozzámész valakihez de nem jó vele az ágyban, akkor elválsz tőle? Meg egyébként is hogy szerethetnél olyan nagyon valakit hogy hozzámenj, ha még semmi testi kapcsolatod nem volt bele?!

2013. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én azt tudom, hogy csak a házasság utáni sz*x az hülyeség, én is így vagyok vele, hogy addig biztosan nem várnék. Csakhát az anyám ha megtudná, hogy már lefeküdtem valakivel... nem is tudom, talán egy hónapig nem szólna hozzám :D így tőle nem kérhetek tanácsot. ez sajnos komoly, tényleg nagyon vallásosak, ő is meg apám is.

Barátnőim nagy többségének pedig állandóan volt/van hosszabb távú kapcsolatuk így ők nem igazán tudják a helyzetemet átérezni. egyiknek se volt még egy éjszakás kalandja. Nyilván nem ítélnének el, de úgy igazából tanácsot se tudnak adni.

Esetleg van itt olyan lány, aki így esett át a dolgon és nem bánta meg?

2013. aug. 5. 14:40
 5/8 Alea19 ***** válasza:
Én teljesen átérzem a helyzetedet :\ :) 20 éves vagyok, és semmilyen kapcsolatom nem volt még férfival, egy teljesen normális lány vagyok, aki már rég megunta, hogy nem hajlandóak vele foglalkozni, szóval én szó nélkül belemennék a dologba :) Teljesen átérzem, hogy milyen jól eső dolog, ha végre valaki érdeklődik utánad, de ha egy picit is úgy érzed, hogy a te részedről esetleg tovább is fejlődhet érzelmileg, akkor hagyd a csudába, nem éri meg. Viszont, ha nincs semmi érzelem (ahogy az előttem szóló is írta), és úgy érzed, hogy törődni fog veled közben, akkor hajrá, jó szórakozást, én megtenném (és nem bánnám meg!) :)
2013. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsi h ekezetek nelkul de mobilrol irok. En 25 eves vagyok es egy 14 evvel idosebb kolegammal tobb lett mint kolegiaris viszony... Eleinte csak haverok voltunk,majd egyre tobbet dumaltunk es lefekudtunk. Nagyon jo volt vele,figyelt ram,erzeki volt... Azota is lefekudtunk meg parszor,pedig egyejszakasnak indult... Mint pasi nem kene,de az agyba nagyon jo vele,mert a kemia huuu az mukodik. :) Ne hagyd ki,ha ugy erzed tedd meg. DE
2013. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Elozo vagyok... Bocsi. :)

DE ha nincs meg a kemia akkor semmi ertelme...minimum kell a kemia. Legalabbis szerintem. Remelem tudtam segiteni. :)

2013. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó: De te valószínűleg nem SZÜZEN mentél bele 25 évesen ebbe a szexkapcsolatba a kollégáddal, mint a kérdező.


Ha már eddig várt, legalább olyannal veszítse el, aki jelent is számára valamit és ez kölcsönös.


Miért ilyen végletesek az emberek? Nem kell ahhoz házasságig várni, de legalább olyat találjon, aki tényleg szereti.


Képtelen vagyok elhinni, hogy egy huszonéves lány ne találna olyat, aki viszontszereti.


Kérdező: Miért csak most adódott így?

2013. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!