Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közösülés után fürdőszoba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösülés után fürdőszoba vagy sem, kiábrándító, ha mielőbb elrohan a nő a mosdóba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Atya világ! Van, aki ilyeneken dilemmázik? Vajon kiehetek-e szex után vagy sem, ajaj, mit tegyek? Nekem soha meg nem fordult a fejemben, hogy a partnert ez zavarná. Nyilván akkor megyek ki, ha sürgős elintéznivalóm akad, pl. pisilés, vagy úgy kiszáradt a szám, hogy muszáj innom (bár ilyenkor van, hogy inkább ő hoz nekem vizet), stb. Soha senkinek nem volt gondja vele, ha így alakult, de én sem agyaltam ilyen hülyeségeken, hogy vajon mit fog gondolni, ha összebújás helyett ki kell ugranom egy kicsit az ágyból. Nőjünk már fel!

N36

2019. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem otthagynám azt a pasit, akinek ez baj. Az egészségem fontosabb. Ugyanis, ha ilyenkor egy nő elmegy pisilni azzal megelőzi a húgyuti fertőzéseket, ha meg is mossakodik tiszta vízzel (kívül!), más fertőzéseket is elkerülhet. Nálunk a párom rögtön szól, ha túl sok ideig fekszem szex után, hogy menjek, nehogy bajom legyen.
2019. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én párom van , hogy 24 - órán keresztül sem mossa le magáról !
2019. aug. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szeretkezés után, ha azonnal kimegy (szinte kiszalad) a nő, az igenis kiábrándító. Főleg, ha ez rendszeres. Az más, ha csak néha tesz így, valamilyen okkal.

Nem mondom, hogy hosszú ideig maradjon ott az ágyban, de ne rohanjon fejvesztve kifelé. A legdurvább, mikor óvszer használata mellett rohan ki mosakodni! :-o Akkor totál olyan érzésem van, le akarja mosni magáról még az illatomat is. :-(

Bezzeg, ha egy pasi ugrik fel az ágyból, attól a nők kiakadnak! Még, ha pisilni megy, akkor is beszól némelyik nő. :-o Ha a férfi menne zuhanyozni, vagy felöltözne egyből aktus után, attól a nők totál lehidalnának, hogy velük így nem lehet bánni.

47f

2019. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az agy mellett allandoan levo zsebkendo, torlokendo epp eleg ahhoz, hogy ne menekulesszeru azonnali legyen a furdoszobaba menes.
2020. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!