Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ritka a hajam, az kiábrándító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ritka a hajam, az kiábrándító?

Figyelt kérdés

Mert csomószor olvastam itt vagy hallottam a "valóéletben" fiúk és férfiak szájából még csak nem is azt, hogy jól néz ki, ha sok van belőle, hanem azt, hogy egy lánynak LEGYEN dús, az az igazi, én meg egyre jobban megutálom a saját fejemet emiatt. Hajbeültetésre nem telik, póthajra se nagyon, de ha telne sem szeretném, hogy az is kihulljon a folyamatos terheléstől, ami van.

Please, ne rakassátok át a kérdést szépség és divat kategóriába, amit az esetek 110%-ában lányok olvasnak.


2019. jún. 29. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs, én nő vagyok, de vannak samponok, praktikák, nem próbáltad őket?
2019. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sampon, amitől hirtelen több hajhagymám nő?
2019. jún. 29. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Most mi van???


Ha fiú vagy akkor kb ennyi volt az ismerkedésnek. Ezutan le se köpnek.

Ha lámy vagy akkor nincs jelentősége. Stilus, póthaj, festék, stb, pont nem fog számitani...

2019. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig teljesen kopaszra vágom a hajamat. Engem nem érdekel ha a lányoknak nem tetszik. Nekem tetszen az a lényeg. 20/f
2019. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 Azt gondoltam megritkult, de ezek szerint nem.
2019. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, mindig ennyi volt, genetika.

20 éves fiúként azért néhány fokkal elfogadhatóbb a kopaszság, mint hasonló korú lányként. :D

2019. jún. 29. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan lányt, nőt látok, akinek ritka a haja. És van párjuk, férjük. A férfiak sok mindent mondanak, de szerintem nem foglalkoznak ezzel annyira, mint te az gondolod.
2019. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 egyáltalán nem...


Mert amelyik lánynak olyan a haja azt nem piszkálják, mig a férfiakkal úgy csinálnak mint ha az ő hibája lenne hogy kihullott a haja. Genetikailag alsóbb rendű emberek lesznek utánna. A lányoknál elnézik.

2019. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem az! Biztosan van olyan frizura, ami előnyös. És nem mindegy azért az sem, hogy mennyire ritka? Tudod, elmondás alapján elég nehéz megítélni.

48+Ffi

2019. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!