Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratomat addig erdeklem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratomat addig erdeklem szexualisan ameg ő el nem megy. Szerintem ez egy nagyon önző hozzáállás és nem értem miért kezdte el ezt csinálni. Mit tudok tenni vele?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Megmondod neki,h onzo tusko,fejezze be,nem csak O van,te is ott vagy.Ha ekkor sem valtozik a helyzet,szakitotok.
2019. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy másik férfit?
2019. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is elvész a szexuális érdeklődésem miután elélveztem. Mi úgy odljuk meg, hogy mindenféleképpen én megyek el utoljára és előbb a barátnőm. Ha érzem hogy elmegyek kiszállak és inkább a nyelvemmel folytatom.
2019. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele szépen és kérdezd meg tőle, hogy mi miatt csinálja ezt. És próbáljátok megbeszélni.

Mondjuk nem tudom, mi lehet az ok arra, hogy nem figyel oda rád.

Ha viszont nem változtat ezen, azután se hogy beszéltetek, tényleg el kell azon gondolkozni, hogy akkor szakítanod kell vele.

2019. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak más az "izgalmi görbéjük". A csúcs után gyorsan csökken az aktivitásuk, ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy ne figyelhetnének ilyenkor is a partnerre (ha érez iránta valamit, vagy van annyira felnőtt a szexualitás területén hogy ne tudja legalább 2 ember van az ágyban).

Két dolgot tehet. Az egyik jelzi a barátjának, hogy Ön is szeretne eljutni a csúcsra és ez egy önző hozállás, megkéri hogy "legyen Önnel" még a saját öröme után is. A másik, hogy ha ez nem segít és erre nemleges a válasz - akkor keres egy másik párt. Aki a szexualitás terén - ami két ember kapcsolatában a legintimebb, legbensőségesebb - valaki önző, csak saját magát nézi az a személy az élet más területén is ilyen lesz, háttérbe fogja Önt szorítani minden másban is.

2019. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kieg., kevésbbé "tudományosan" megfogalmazva: amelyik pasi annyira önző hogy nem érdekli a partnere elélvezett-e, az inkább menjen k...hoz, vagy d...jon guminőt vagy verje magának otthon ki.
2019. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Seggszológusnak igaza van.

Rádunt. Úgy "ámblokk".

2019. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából az okát teljesen jól tudom miért csinalja ezt.azt mem tudom hogy mit tudnek csinálni
2019. aug. 11. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!