Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki csak a poci oldalán azaz a szeméremdombon nyirja vagy borotválja a nuniját, allul pedig azaz a szeméremajkak oldalán szőrmókosan hagyja?

Figyelt kérdés

Tudom, most az fog jönni, h ennek mi értelme lenne... ritkán látni ilyet, erre lennék én is kiváncsi, h miért így hordja, akinek ilyen.

Én arra gondolok, h nem szeret vele bajlódni, de azt sem akarja h megszólják pl öltözőben, így úgy néz ki, mintha szőrtelenítené, max kis pamacsot hagyva az átmenetben.

Szóval lányok, van aki így szokta hordani a nuniját? Pasik, ti találkoztatok már ilyen lánnyal?


2019. aug. 11. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szeméremdombon szedem lentebb meg nem -szörös
2019. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te miért így csinálod, elárulod?
2019. aug. 11. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Van aki leszállópályát csinál, van aki kis háromszöget, van aki alul szedi, van aki kis szívecskét, van aki csak felül mert alul macarás, a borotvától/gyantától stb. érzékenyebb, van akinek csak bikinivonal, van akinek természetes. Ahány ház annyi szokás...

Ha a kérdező nő: fazonírozd úgy, ahogy neked jólesik, tetszeni fog így is úgyis a pasik 95%-ának.

Ha a kérdező férfi: nem mindegy kié milyen? Ha lesz/van párod akkor majd megkérded rá fazonírozza ilyenre, egyszerűbb mint "szia neked milyen fazonú?" kérdés alapján "csajozni".

2019. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, szexológus... ezt most túl toltad.
2019. aug. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!